Větší a odvážnější; World of Tanks Console se valí na nové konzole

Zpětná kompatibilita umožňuje tankistům posunout jejich bitvy na další úroveň

18. listopadu, 2020 — Tým World of Tanks Console s hrdostí oznamuje, že oblíbené tankové bitvy se rozšiřují na PlayStation®5 a Xbox Series X / S díky plné zpětné kompatibilitě – a to znamená jediné, týmové bitvy železných strojů míří do budoucnosti her.

Díky rychlejším časům načítání, stabilnějším a vyšším snímkovým frekvencím, vyššímu rozlišení a lepší vstupní latenci – budou tankisté schopni porazit své nepřátele jasněji než kdy jindy, a to díky síle nových konzolí.

S více než 20 miliony hráčů, kteří jsou aktuálně na PlayStation®4 a Xbox One, a hraním napříč platformami od léta, bude World of Tanks Console nabízet zpětnou kompatibilitu pro konzoly nové generace po celém světě.

To znamená, že hráči mohou pokračovat ve svém snažení o nadvládu nad nejnovějším hardwarem společností Sony a Microsoft, pokračovat na svém osobním účtu z předchozí generace konzolí, zachovat si zasloužené úspěchy a v klidu pokračovat s novým zařízením.

Kreativní ředitel TJ Wagner řekl: „Jménem našeho týmu World of Tanks Console chci říci, jak jsem hrdý na to, že jsme jednou z prvních her jako servisní partneři, kteří oznamují zpětnou kompatibilitu na platformách  nové generace. Náš úspěch za posledních 6,5 roku přinesl do naší hry více než 20 milionů hráčů a jsme nadšení, že našim tankistům dáme šanci vzít své ocelové oře do boje na nejsilnějších konzolích, jaké kdy byly. Milovali jsme každou sekundu naší cesty a nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jak si naši hráči užívají vylepšený zážitek z bitevních tanků! “

Stáhněte si World of Tanks na své nové konzoli Sony PlayStation 5 nebo Xbox Series X / S a užijte si nejlpší výkon ve hře World of Tanks vůbec!

Více informací najdete zde:  

O World of Tanks Console 

World of Tanks Console je týmová masivně multiplayerová online akční hra věnovaná obrněnému boji. Hráči se ponoří do nelítostného boje 15 proti 15 s oponenty z celého světa, vybojují si ho na více než 90 různých mapách a převezmou velení nad svým preferovaným vozidlem z více než 740 tanků z 11 různých národů. World of Tanks Console hraje více než 20 milionů hráčů po celém světě a je k dispozici na PlayStation®4 & 5 a na Xbox One, Xbox Series S & X. 

World of Tanks Console je zdarma ke stažení ze všech účtů PlayStation Network a Xbox Live držitelé s ohromujícím rozlišením 4K a podporou HDR na PlayStation®4 Pro, PlayStation 5, Xbox One X, Xbox Series S a Xbox Series X. Epický válečný příběh založený na příběhu lze také hrát na všech platformách, dává hráčům šanci přepsat historii v pohlcujících bitvách pro jednoho hráče a v kooperativních bitvách.Official website:

http://console.worldoftanks.com