The Blitz Europe Cup začíná tento pátek

Čtyři nejlepší týmy v regionu budou bojovat o podíl 200 000 dolarů na největší eSports akci World of Tanks Blitz v letošním roce

19. listopadu, 2020 — Bezprecedentní esportový galavečer ve World of Tanks Blitz se po řadě regionálních Blitz Cups objevuje konečně v Evropě. Právě evropská část show je za rohem! Blitz Europe Cup, který se bude konat 20. a 21. listopadu v 19:00 SEČ, bude třetím ze série čtyř regionálních šampionátů, v nichž si čtveřice těch nejlepších rozdělí 200 000 amerických dolarů.

Síly mezi sebou změří tyto týmy:

  • [LGN] Legion
  • [LOCA] AnimalPlanet
  • [EG-] Hey lol
  • [RA1D] RA1D

Hlavní cena bude rozdělena následovně.

  • $25,000 as well as a unique emblem
  • $15,000 as well as a unique emblem
  • $7,000 as well as a unique emblem 
  • $4,000

„Letos se Blitz Cup bude konat poprvé online, což pro nás představuje velkou výzvu,“ říká Daria Klimchuk, vedoucí týmu eSports, World of Tanks Blitz. „Turnaj může mít jiný format, ale snažíme, aby byl zapamatovatelný. Zejména vzhledem k velkému počtu zúčastněných týmů a prize poolu 200 000 dolarů, což je dvojnásobek oproti Twister Cupu.“ 

Vůbec poprvé se budou moci hráči účastnit i hráči s Nintendo Switch.

Diváci budou také odměněni. Během mistrovství bude pouze jedna speciální mise, kterou lze splnit jednoduše sledováním 1 a půl hodiny konkrétního streamu. Za to, že si po tak dlouhou dobu užijete páteční stream, tankisté dostanou 5 klíčů ke speciálním turnajovým kontejnerům, zatímco sledování sobotního streamu jim přinese celou řadu odměn, včetně dalších 7 klíčů ke speciálním turnajovým kontejnerům, vzácným Boosters, x3 XP, maskovací certifikáty a nechybí ani speciální avatar.

Sledovat stream lze zde, nebo se můžete podívat na Games.cz, který přímé přenosy také nabídne.

###

O World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz je multiplatformní, free-to-play, týmová akční hra MMO zaměřená na divoký tankový boj. Tato hra, která je k dispozici pro iOS, macOS, Android, Windows 10, Nintendo Switch a Steam, umožňuje hráčům ovládat přes 370 legendárních obrněných vozidel a může se pochlubit více než 137 miliony stažení po celém světě. World of Tanks Blitz je zábavný a bezstarostný přístup k žánru, který ohýbá pravidla reality a vytváří poutavý boj v tankovém boji. Kombinace hluboké mechaniky a realistických fyzických modelů v autentickém i alternativním historickém prostředí vytváří plynulé hraní a taktickou rozmanitost.

Oficiální web:

O MS-1

MS-1 je vývojové studio patřící Wargamingu, které vytváří vzrušující hry pro mobilní a přenosné platformy. Je to mladá, ale vyspělá entita, jejíž klenotem je hra World of Tanks Blitz, cross-platformová střílečka s více než 137 miliony stažení po celém světě. S kancelářemi v Minsku, Moskvě a Berlíně má studio přes 250 profesionálů různých kultur a zkušeností. Jedná se o skutečně mezinárodní tým tvořící hry, které mají vysoký regionální význam, ale mohou také svět zaútočit.V současné době se MS-1 zaměřuje na střílečky založené na Unreal Engine 4.