Hra Dystopia: Contest of Heroes s Conorem McGregorem vychází v Huawei AppGallery

Nová postapokalyptická hra z prostředí cyberpunku vznikla ze spolupráce bývalého šampiona UFC Conora McGregora a lotyšské herní laboratoře Beetroot Lab. Po třech letech vývoje vydávají akční hru, ve které McGregor vystupuje jako jedna z postav. Strategie Dystopia: Contest of Heroes, kde je cílem ovládnout New York budoucnosti, je premiérově uvedena v tržišti aplikací Huawei AppGallery. 

Novinka je multiplayerová, mobilní, bojová hra s vysoce kvalitní grafikou s intenzivními barvami a kolekcí přizpůsobitelných 3D hrdinů, jejichž schopnosti může hráč plně ovládat. Cílem hry odehrávající se v dystopickém New Yorku v roce 2065 je vybudovat vlastní impérium. Aby toho hráč dosáhl, musí ovládnout jednotlivé distrikty, získávat sci-fi zbraně, bojovat s dalšími hráči a také s nimi budovat aliance. Klíčovým rysem této strategie slibující epické souboje, jejíž vývoj trval tři roky, je řada herních turnajů, kde mezi sebou můžou soutěžit hráči z celého světa. Vrcholem je každoroční turnaj, který pořádá co by herní postava sám Conor McGregor, irský profesionální MMA bojovník, boxer a bývalý šampion UFC.

Huawei úzce spolupracuje s lotyšskou laboratoří Beetroot Lab a podporuje uvedení této hry na celosvětovou platformu AppGallery. Tato hra je k dispozici zákazníkům Huawei dřív, než bude k dispozici na jiných platformách. 

„Jsme velmi nadšení, že můžeme spolupracovat s Huawei AppGallery, a oceňujeme jejich obrovský zájem o pomoc při globálním spuštění naší nejnovější mobilní strategie, Dystopia: Contest of Heroes,“ řekl Davis Ziedins, spoluzakladatel a Business Developer Beetroot Lab. 

„Mít známou celebritu jako je Conor McGregor coby našeho obchodního partnera a tvář naší hry na nás klade obrovskou odpovědnost, takže je důležité pracovat s důvěryhodným technologickým partnerem, jako je Huawei,“ dodal Ziedins.

V současné době je AppGallery k dispozici ve více než 170 zemích s 500 miliony aktivních uživatelů měsíčně po celém světě.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group
Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.