Celoživotní licence Sygic se slevou pouze během Black Friday

Na své si přijdou především vyznavači praktických dárků, které slouží po celý život. Na Black Friday Sygic zahájil prodej celoživotních licencí k navigačním aplikacím pro Android a iOS se slevou 83 %. Sygic také nabízí své špičkové doplňkové funkce pro všechny motoristy a cestovatele za cenu nižší o 60 %.

Až do 29. listopadu si zákazníci mohou zakoupit prémiovou licenci Sygic GPS Navigation zahrnující 51 off-line evropských map za speciální cenu 8,99 euro. Licence vám umožňuje používat pravidelně aktualizované vysoce kvalitní mapy s praktickými funkcemi, mezi které patří omezení rychlosti, hlasová navigace a asistent pro jízdu v pruzích. Cena licence pro balíček s on-line dopravní informace v reálném čase je 13,99 euro. Licenci pro balíček obsahující 195 off-line světových map nyní pořídíte za pouhých 17,99 euro.

Pro společnost Sygic je typické, že neustále usiluje o nové inovace při vývoji doplňkových funkcí, díky kterým je řízení bezpečnější i efektivnější. Na Black Friday si uživatelé mohou koupit doplňkové funkce – Real view, Head-up display a Cockpit nebo Dashcam s 60% slevou.

V tomto roce Sygic vylepšil svou GPS navigaci o několik nových a zajímavých funkcí. Řidiči elektrických a hybridních vozů mohou nyní využívat bezplatný režim EV. S ní můžete svou trasu naplánovat nejenom se zastávkami na dobíjecích stanicích, ale také za dobití zaplatit přímo v aplikaci Sygic. Při plánování cesty obnášející překročení státních hranic uživatelé aplikace se systémem Android získají nejaktuálnější informace týkající se situace COVID-19 v příslušné zemi. Nejnovější doplňkovou funkcí v aplikaci Sygic GPS Navigation je Mobile Speed Cam. Řidiče upozorňuje na mobilní rychlostní radary na jejich trase.  

O SPOLEČNOSTI SYGIC

Společnost Sygic, která byla založena v roce 2004 v Bratislavě, je v žebříčku Deloitte Technology Fast 50 CE a v roce 2012 byla zařazena do žebříčku Deloitte Technology Fast 500™ EMEA. Společnost je rovněž členem  Asociace CharIN usilující o zavedení jednotného standardu pro nabíjení – Kombinovaný systém nabíjení (CCS) a a má vedoucí postavení v segmentu elektromobility. V roce 2009 Sygic představila vůbec první podrobnou navigaci pro iPhone. O šest let později přidala do svého portfolia oblíbenou aplikaci Fuelio, která je určena k sledování spotřeby paliva. V roce 2018 se stala prvním dodavatelem off-line navigace podporující automobilovou konektivitu Apple CarPlay. V roce 2020 doplněk Traffic Lights pro Sygic GPS Navigation získal od předních technologických odborníků ocenění CES 2020 Innovation. Produkty Sygic využívá k navigaci už více než dva miliony profesionálních řidičů a dva tisíce vozových parků po celém světě.