Rozzařte noc s novým moto e7

Nejnovější přírůstek společnosti Motorola do řady moto e přináší spotřebitelům vysoce kvalitní prémiové funkce a výkon za dostupnou cenu

Díky vynikajícímu fotoaparátu a vlastnostem ultraširokoúhlého displeje, působivé výdrži baterie 36 hodin a ohromujícímu výkonu procesoru, nabízí moto e7 vynikající mobilní zážitky a skvělé výsledky bez ohledu na rozpočet.

Mezi vynikající nové funkce patří 48 MPx1 snímač fotoaparátu, který přinese do modelu moto e7 prémiové funkce pro mobilní fotografie a kvalitu snímků, včetně:

● Neuvěřitelná kvalita snímků za nízkou cenu tohoto zařízení

● Technologie Quad Pixel poskytující čtyřnásobnou světelnou citlivost, která umožňuje lepší výkon při slabém osvětlení

● Režim Noční vidění nabízí neuvěřitelnou kvalitu obrazu s jasnějšími a ostřejšími fotografiemi ve tmě

● Fotoaparát Macro Vision vám umožní přiblížit se k objektům 2,5 krát blíže než standardní objektiv a dosáhnout tak úžasných záběrů zblízka.

● Režim Portrét s přidáním efektu uměleckého rozostření na pozadí pro profesionálněji vypadající portréty

Zařízení přináší to nejlepší z ultraširokoúhlé technologie zobrazení s 6,5-palcovým displejem Max Vision HD+, který nabízí nejlepší zážitek ze sledování v rámci řady moto e, s poměrem stran 20:9. Můžete více vidět, více hrát a více si užívat .

Moto e7 nabízí uživatelům výdrž na 36 hodin2, díky 4000 mAh baterii s dlouhou výdrží umožňující hodiny práce, zábavy a hraní i díky osmijádrovému 2.0 GHz procesoru. Procesor poskytuje plynulejší výkon, výkonnější hraní her a lepší energetickou účinnost díky technologii HyperEngine.

Uživatele moto e7 potěší série prémiových hardwarových a softwarových funkcí, mezi které patří:

● Diskrétní čtečka otisků prstů umístěna na zadní straně telefonu na logu „batwing“, která umožňuje uživatelům odemknutí jedním dotykem

● Dedikované tlačítko Google Assistant na boční straně telefonu, které pomáhá uživatelům rychle najít to, co potřebují a získat odpovědi prostřednictvím snadno dostupného hlasového asistenta bez nutnosti dotyku, psaní nebo posouvání prstem

● Nejčistší forma operačního systému Android, která poskytuje uživatelům to nejlepší z jejich preferovaných softwarových a bezpečnostních aktualizací a zkušeností bez duplicitních aplikací nebo softwarových skinů

DOSTUPNOST

moto e7 bude v České republice dostupný od ledna 2021 za doporučenou maloobchodní cenu 3,299 Kč ve třech krásných barvách (dle dostupnosti): minerální šedá, modrozelená, saténově korálová

Další fotky zařízení moto e7 nájdete zde (Při stahování obrázků nebo videí souhlasíte s našimi licenčními podmínkami).

1 48 MPx snímač kombinuje čtyři pixely do jednoho velkého čtyřnásobného a vytváří tak fotografii s 12 MPx rozlišením.

2 Všechny tvrzení o výdrži baterie jsou přibližné a založené na průměrném uživateli testováním v kombinovaném profilu používání (který zahrnuje použití i pohotovostní režim) v optimálních podmínkách sítě. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 63 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro miliony zákazníků z celého světa. Pro více informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.