Black Friday s telefony Xiaomi u O2

Další Black Friday u O2 je tady, tentokrát s telefony značky XiaomiPokud si zákazník do 30. listopadu zakoupí kampaňový telefon Xiaomi, získává na něj slevu 1080 korun. Kromě toho dostane voucher na příslušenství v hodnotě 1000 korun.

Se slevou si zájemci mohou pořídit například model Redmi Note 9 Pro 128GB. Telefon disponuje FHD+ displejem (6.67″), osmijádrovým procesorem, čtyřmi zadními a jedním předním fotoaparátem s 16 Mpx.

Při pořízení nejen výše uvedených telefonů přináší O2 zákazníkům řadu výhod. Mobily i tablety mohou zájemci pořídit v e-shopu nebo na prodejně. S nastavením služeb jim pomohou online i na prodejnách v rámci O2 Péče poradci O2 Guru. Telefon nebo tablet zákazníkům zprovozní a zkopírují do něj kontakty ze starého zařízení. Nastaví v něm internet, e-mail i přístup do obchodu s aplikacemi. Odborně také nalepí ochranné sklo na displej telefonu. Zákazníci si zároveň mohou telefon pojistit, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži. Cena pojistného se pak platí jednoduše s pravidelným měsíčním vyúčtováním.