Vlajková loď značky realme „Race“ jako jedna z prvních nabídne procesor Snapdragon 888 5G

  • Nová vlajková loď značky realme s označením „Race“ přináší velký skok do éry 5G díky výkonnému procesoru Qualcomm Snapdragon 888 5G 
  • realme „Race“ bude jedním z prvních smartphonů, kde bude použit nový Snapdragon 888 5G

2. prosince 2020 – Praha, Česká republika – Na technologické konferenci Qualcomm Snapdragon Tech Summit Digital 2020 značka realme ohlásila, že bude jedním z prvních výrobců, který své chytré mobilní telefony osadí procesory Qualcomm® Snapdragon™ 888 5G. Nová vlajková loď poháněná Snapdragon 888 se jmenuje realme „Race“ a její kódové označení poukazuje na vysokou rychlost a velký výkon, který tento smartphone přinese.

„Qualcomm Technologies bude vždy jedním z nejdůležitějších partnerů společnosti realme. Společnost realme zahájila vývoj nové vlajkové lodi „Race“ již před několika měsíci. realme opět oznámí produkt, který překoná očekávaní uživatelů z celého světa,“ řekl ve svém video projevu během Snapdragon Tech Summit Digital 2020 Sky Li, CEO společnosti realme. 

realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů, která již od svého vzniku úzce spolupracuje s Qualcomm Technologies, přináší kvalitní a výkonné telefony, které spotřebitelům po celém světě pomáhají v přechodu ze 4G na 5G sítě. V roce 2020 byl realme jedním z prvních výrobců, který využíval mobilní platformu Qualcomm Snapdragon 865 a 765G 5G. realme X50 Pro 5G s procesorem Snapdragon 865 a realme X50 5G se Snapdragon 765G byly velmi dobře přijaty na celosvětových trzích.

Výkonný procesor Snapdragon 888 5G rozšiřuje možnosti nové vlajkové lodi realme „Race“, zejména pokud jde o hraní, sledování videa a komunikační schopnosti. Posouvá tak uživatelský zážitek na novou úroveň a stává se silným motorem nové vlajkové lodí realme. Společnost realme společně s Qualcomm Technologies se chystají k velkému skoku do éry sítí páté generace, kde se budou snažit překonat očekávaní a díky nové 5G technologii přinesou extrémní výkon pro mladé uživatele po celém světě.

Pro více informací navštivte webové stránky http://www.realme.com. 

O značce realme 

realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare-to-Leap. Produkty realme chtějí povzbudit mladé lidí ke ‘Skoku vpřed’ ve využívání nejnovějších technologií a designu.

Podle studie Counterpoint patří realme mezi top 7 značek mobilních telefonů v globalních dodávkách smartphonů ve 3. čtvrtletí roku 2020. V roce 2019 dosáhlo realme 25 millionů globálních dodávek smartphonů. Oproti předchozímu roku dosahovala společnost realme růst 808 %, což dělá z realme nejrychleji rostoucí značku smartphonů na světě po čtyřech jdoucích čtvrtletí od roku 2019 do 2. čtvrtletí 2020. realme vstoupilo na 61 trhů po celém světě včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu a Afriky a má globální základnu s více než 50 miliony uživatelů.

Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies, Inc. a/nebo jejích dceřiných společností.