Niceboy X-fit Coach GPS

Sportovní partner s GPS

Praha, 7. prosince 2020

Sportovní hodinky X-fit Coach GPS vás budou provázet nejen sportováním, ale ohlídají i vaše zdraví a spánek. Upozorní vás na příchozí hovory i zprávy. Můžete s nimi přeskakovat písničky nebo spustit fotoaparát. A když budete chtít, stane se z nich váš kouč – pobídnou vás k aktivitě, ohlídají kondici i pitný režim. Jsou to jedny z cenově nejdostupnějších hodinek s vlastní GPS.

Spolehlivý sportovní parťák

Hodinky X-fit Coach GPS mají pevné keramické tělo a jejich displej chrání hliníkový kroužek. Mají nejvyšší stupeň krytí IP68, takže bez problémů ustojí prach i pobyt ve vodě. Jsou lehké a díky silikonovému pásku i pohodlné. Mají výbornou výdrž a na jedno nabití fungují až 10 dní. Když využijete jejich vlastní GPS, můžete běžet i 8 hodin v kuse, aniž by se vybila baterie. Můžete se na ně zkrátka spolehnout.

Rychlé a snadné ovládání

Díky aplikaci v češtině, kterou můžete využívat s operačními systémy Android i iOS, si můžete snadno nastavit vše, co od hodinek potřebujete: buzení, upozornění na telefonáty i zprávy, pobídnutí k aktivitě či dodržování pitného režimu. Svůj spánek i sportovní výkony si můžete prohlédnout v grafech po dnech i týdnech. Samozřejmostí je měření tepu nebo množství vydané energie.

Souhrn klíčových vlastností 

  • Vestavěný GPS modul
  • Vodotěsné tělo se stupněm krytí IP68
  • 9 měřených aktivit (chůze venku, běh venku, běh uvnitř, cyklistika, turistika, plavání, basketbal, fotbal, badminton)
  • Dotykový 1,3″ TFT LCD displej
  • Výdrž až 10 dní (se zapnutou GPS až 8 hodin)
  • Mobilní aplikace pro Android a iOS
  • Upozornění na telefonní hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací
  • Monitoring spánku
  • Ovládání fotoaparátu

Sportovní hodinky X-fit Coach GPS koupíte za 1999 Kč

Více informací na www.niceboy.cz

O značce Niceboy

První produkty uvedla značka Niceboy na evropský trh v roce 2016. Od té doby se stala úspěšnou nejen u nás, ale i v osmi dalších zemích v Evropě. Ve vybraných kategoriích zaujímá přední příčky v prodejích a je jedním z lídrů na trhu. Mezi produkty značky Niceboy patří akční kamery, autokamery, různé typy sluchátek, přenosné reproduktory, fitness náramky a další. Ucelená řada gamingového vybavení ORYX se ihned po uvedení stala na našem trhu bestsellerem. Značka Niceboy je hrdým partnerem České fotbalové reprezentace pro roky 2020-2021.

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky