Pro ergonomické pracovní prostředí i pro ukládání dat

EVOLVEO deXy 3 je multifunkční zařízení spojující ergonomický podstavec pod monitor s integrovaným rámečkem na disk SSD nebo HDD

9. 12. 2020 – EVOLVEO, značka spotřební elektroniky s českou tradicí, rozšiřuje nabídku ergonomických podstavců pod monitor a představuje novinku, EVOLVEO deXy 3. Plně vybavený, multifunkční podstavec pod monitor zlepšuje ergonomii práce s počítačem a nabízí několik užitečných funkcí. 

Podstavec pod monitor EVOLVEO deXy 3 má nosnost až 25 kg a jeho šířku je možné nastavit v rozsahu 420 až 520 mm. Je vhodný pro všechny tipy monitorů a je možné jej použít i s notebookem. Vybavení je rozšířeno o vestavěný stojan na mobilní telefon nebo tablet a výsuvný ukládací prostor. 

EVOLVEO deXy 3 navíc oproti běžným podstavcům na trhu nabízí nejen oblíbenou a využívanou funkci USB rozbočovače (2× USB 3.2 Gen 1 a 1×  USB-C Gen 1), ale i integrovanou dokovací stanici pro 2,5palcový disk HDD nebo SSD. Napájení je řešené pomocí 230V adaptéru, který je součástí dodávky. 

V nabídce jsou i modely deXy 2 a deXy 1 bez rámečku na disk, respektive bez USB rozbočovače.

Dostupnost a cena
Multifunkční podstavce pod monitor EVOLVEO deXy 3 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 1 290 Kč včetně DPH

Specifikace

• 2,5″ HDD/SSD dokovací stanice

• 2× USB 3.2 Gen1 + 1× USB-C Gen 1

• rozměry: 420-520 × 200 × 80mm

• Nastavitelná šířka podstavce

• Odolná konstrukce s nosností až 25 kg

• Výsuvný ukládací prostor

• Materiál: Plast a kov

www: https://eshop.evolveo.com/evolveo-dexy-3-hdd–podstavec-pro-monitor-s-hdd-rameckem/

Facebook: https://www.facebook.com/evolveoeu

YouTube: https://www.youtube.com/user/evolveoeu

Instagram: https://www.instagram.com/evolveo_cz/

EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Značka je zaměřena na muže, kteří se zajímají o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadují trendové produkty a hledají ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce velkých nadnárodních značek. Rozvoj, distribuci a servis EVOLVEO zajištuje mezinárodní tým ve více než deseti zemích. 
EVOLVEO podléhá řízení jakosti dle normy ISO 9001.