Sunmi L2K: mobilní terminál se systémem Android optimalizovaný pro použití ve skladu

Skladové hospodářství má svá specifika a potřeby. Mobilní terminál Sunmi L2K o velikosti odolného smartphonu je určen pro efektivní řešení většiny skladových úkonů. Díky operačnímu systému Android a vestavěné čtečce Zebra pro snímání 1D a 2D kódů nabízí řadu nadstandardních funkcí usnadňujících komunikaci mezi pracovníky či reporting vzniklých situací. K tomu přidává odolnost vůči pádu, prachu i vodě. 

Brno, 8. prosince 2020 – Společnost Satomar, distributor produktů z oblasti komunikačních a informačních technologií, dodává na náš trh mobilní terminál Sunmi L2K optimalizovaný pro použití ve skladu, který nabízí praktické řešení a otevřenou platformu pro zapojení do systému skladového hospodářství a dalších logistických procesů podnikatelů i menších a středně velkých podniků. Jeho základem je prachotěsné a vodotěsné tělo (IP 65) odolné proti pádu z výšky až 1,5 metru, snadno vyměnitelná baterie, čtečka 1D a 2D kódů, dobře použitelná číselná klávesnice, fotoaparát a mikrofon s reproduktorem.

Podnikatelé a firmy mohou terminál Sunmi L2K využít ve spojení s některou z hotových stávajících skladových či účetních aplikací pro Android, nebo využít otevřené platformy k vytvoření vlastní aplikace na míru s návazností na interní logistické a ekonomické softwarové systémy. 

Chytrá čtečka kódů, fotoaparát a další funkce pro snadnou práci ve skladu 

Nejčastějším úkonem skladových operací je rychlá identifikace jednotlivých položek a realizace požadovaného úkonu, jako je naskladnění, vyskladnění, zařazení do příslušné objednávky a další operace. Základem mobilního terminálu Sunmi L2K optimalizovaného pro použití ve skladu je proto vestavěná chytrá čtečka čárových kódů 1D a 2D, která si poradí i s většinou poškozených, přeložených či obarvených kódů. Pro případ nouze a další ovládání je kromě 4“ dobře čitelného displeje k dispozici i numerická klávesnice, kterou lze stejně jako displej ovládat i v rukavicích. Univerzálnost použití zdůrazňuje i extrémní rozsah provozních teplot od -20 °C až do 55 °C. Pro rychlé zaznamenání poškozených obalů zboží a další vizuální reporting je terminál osazen také 13 MP fotoaparátem s bleskem. Další usnadnění a urychlení práce otevírá možnost zasazení terminálu do samostatně prodávané základny ve tvaru skenovací pistole. Dokoupit lze také dobíjecí kolíbku či modul s RFID skenerem.

Komunikaci s firemní sítí zajišťuje duální Wi-Fi rozhraní a pro připojení i mimo dosah bezdrátové sítě také 4G modem s podporou fyzické SIM karty i eSIM. Obě zmíněné platformy lze ve spojení s mikrofonem a reproduktorem využít i pro rychlou operativní komunikaci mezi pracovníky formou snadno použitelné vysílačky včetně možnosti handsfree hovorů.

Nepřetržitou práci bez závislosti na výdrži samotného zařízení zajišťuje duální baterie s možností rychlé a snadné výměny. Ve chvíli, kdy potřebuje pracovník baterii vyměnit, je terminál napájen z vestavěného zdroje, což znamená, že při výměně není třeba zařízení vypínat.

Snadná správa všech terminálů Sunmi z jednoho místa

Všechny používané zařízení Sunmi může provozovatel propojit pomocí služby Sunmi Cloud. Díky ní má operátor naprostý přehled o nastavení každého terminálu, jeho poloze či instalovaných aplikacích a jejich nastavení. V případě problémů pak terminál umožňuje i kompletní vzdálené ovládání. 

Terminál Sunmi L2K s operačním systémem Android 7.1 a nadstavbou SUNMI OS pohání čtyřjádrový procesor Qualcomm s taktovací frekvencí 1,4 GHz, kterému sekundují 2 GB operační paměti a 16 GB úložiště. To může být doplněno přídavnou Micro SD kartou s kapacitou až 32 GB. 

Více informací o terminálu Sunmi L2K, včetně podrobných technických informací a kontaktu na technickou podporu, najdete na stránkách www.sunmi.cz.

Podrobné technické specifikace najdete na https://www.sunmi.cz/sunmi_l2k.html 

Obrázky ve vysokém rozlišení jsou zde: https://www.dropbox.com/sh/onx53u571aw5hlv/AAC26OxX_rD_3-J0QaGoZUCQa?dl=0 

O společnosti Satomar
Společnost Satomar se již šestým rokem zabývá dovozem, prodejem a distribucí mobilních telefonů, tabletů a dalších elektronických zařízení či příslušenství. Za dobu svého působení uvedla na trh úspěšně produkty značek Revogi, Deveroux, Livall, Sunmi, ChatSIM, LCD tablety Ainol či Pipo, elektronické zápisníky Boogieboard, mobilní telefony Cube 1, Cubot nebo Oukitel, dětské hodinky s GPS Abardeen, počítačové příslušenství pod vlastní značkou Beik či minipočítače Remix. Kromě toho se společnost soustředí i na OEM výrobu pro své partnery.