Electro World otevřel pro zákazníky první Apple Shop v tradiční retailové prodejně

Česká republika, Praha – 10. prosince 2020 – Celorepubliková síť elektro prodejen Electro World po ročních přípravách ve spolupráci se společností Apple právě otevřela nové obchodní místo produktů Apple, tzv. Apple Shop. Jde o první takové místo uvnitř klasické kamenné retailové prodejny v České republice i na Slovensku. Nový zážitek z nákupu si mohou zákazníci užít už nyní, a to na ploše 68 m2, které jsou vyčleněné pouze produktům Apple v prodejně Electro World v Praze na Zličíně.

Společnost Apple je pro Electro World dlouholetým partnerem. I proto jsme se rozhodli našim zákazníkům přinést do prodejny Electro World nejvyšší úroveň zákaznického zážitku a exkluzivní prostředí, které mohou znát z designových prodejen Apple Store po celém světě. Jsou zde například dřevěné stoly totožné s vybavením standardního Apple Storu. Vystavené kompletní portfolio produktů Apple si tak lze reálně osahat a vyzkoušet na místě, což přispívá k pozitivní zkušenosti z nákupu,“ říká Michal Navrátil, obchodní ředitel řetězce Electro World. 

Obchodní místo Apple Shop je navržené přímo společností Apple. Zpravidla se nachází v prostorách předních autorizovaných prodejců této značky. Exklusivní design, použité materiály a rozšířený sortiment produktů Apple přináší do Prahy spolu s širokou nabídkou příslušenství unikátní zážitek při nakupování (viz foto). 

Apple Shop v prodejně Electro World, která je součástí obchodního centra Metropole Zličín, se může navíc pochlubit tím, že v něm pravidelně pracují Apple konzultanti. Tedy vyškolení zaměstnanci společnosti Apple, kteří jsou schopni najít ta nejvhodnější řešení, a mimo jiné vedou osobní školení a skupinové kurzy.

Electro World je autorizovaný prodejce produktů a služeb společnosti Apple a o své zákazníky se plnohodnotně postará také v situacích, které mohou vyžadovat podporu, záruční i pozáruční servis. 

Pokud tedy chcete překvapit svou drahou polovičku stylovými hodinkami Watch, sebe odměnit novým tabletem iPad, nebo hledáte širokou nabídku originálního příslušenství včetně sluchátek AirPods, tak návštěva prodejny Electro World na Zličíně může splnit vše uvedené,“ říká na závěr Michal Navrátil.

S produkty Apple se zákazníci setkají ve všech 19 prodejnách Electro World (https://www.electroworld.cz/prodejny). V osmi prodejnách je pak zákazníkům k dispozici tzv. rozšířená nabídka, kde je vystavené kompletní portfolio produktů Apple. Nejnověji byla takto vybavena prodejna Electro World v obchodním centru Ostrava Avion. (viz. foto)

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.