Špičkový herní telefon s obří baterií! realme 7i přináší nový zážitek z mobilních her

  • Obří 6000mAh baterie, superrychlé 18W nabíjení a výkonný procesor G85, to je nový realme 7i, smartphone určený pro vynikající herní zážitky
  • Herní telefon realme 7i je na českých e-shopech a prodejnách k dostání od 10. prosince 2020 za skvělou cenu 4299 Kč

10. prosince 2020 – Praha, Česká republika – Společnost realme staví na úspěchu řady realme 7 a dnes představuje nového člena – realme 7i. Tento smartphone ve svých útrobách schovává ultimátní obří baterii o velikosti 6000 mAh, 18W rychlonabíjení, 48MP fotoaparát se třemi snímači a také silný procesor G85, který je vyhlášený svým herním výkonem. Nejen díky tomu je realme 7i herním superhrdinou.

realme 7i disponuje 6000mAh baterií, což znamená, že na jedno nabití vám toto zařízení umožní telefonovat s přáteli až 43 hodin, poslechnout si 1200 písniček nebo zhlédnout 18 filmů! Dny přerušených hovorů nebo hledání napájecího kabelu uprostřed filmu či hry jsou dávno pryč. Náruživí hráči budou nadšeni z 18W rychlého nabíjení, které dokáže realme 7i dodat 29 % energie již za půl hodiny.

Baterie o velikosti 6000mAh byla také optimalizována pro dlouhotrvající výkon bez vlivu na každodenní používání. Aplikace Quick Freeze inteligentně zmrazí aplikace, které nejsou používány, a optimalizace displeje sníží zobrazovací efekty tak, aby bylo zajištěno správné využití baterie. 

 
Gameři, radujte se! Novinka realme 7i přichází s herním procesorem MediaTek Helio G85 a GPU Mali-G52, což umožňuje hrát vaše oblíbené mobilní hry v nejvyšší kvalitě bez jakéhokoliv trhání. Díky výkonnému procesoru dosahuje realme 7i hodnoty benchmarku přes 200 000 bodů. V kombinaci s vysokým výkonem nabízí realme 7i pohlcující zážitek ze sledovaní 6,5“ displeje, který zabírá 88,7 % v poměru obrazovky k tělu. Hráči a filmoví nadšenci se tak mohou zcela vnořit do jiného světa.

Díky realme 7i mohou ale uživatelé také věrně zachytit svět reálný. Telefon je vybaven UI trojitým fotoaparátem, jehož primární „oko“ má rozlišení 48 MP, dále disponuje ultra širokým objektivem s úhlem záběru 119° a 4cm makro objektivem. Ten dokáže zachytit život ze všech uhlů. Milovníky fotografovaní nadchne rozlišení 6000 x 8000, díky němuž fotoaparát umožnuje zachycení každého okamžiku v ultra vysokém rozšíření s úžasně živými detaily. 

realme 7i je superhrdina plný energie za cenu jen 4299 Kč. K dostání je od 10. prosince na e-shopech a prodejnách Alza.cz, Datart, CZC.cz, Mall.cz, Hurá Mobil a dalších.

O značce realme 

realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare-to-Leap. Produkty realme chtějí povzbudit mladé lidí ke ‘Skoku vpřed’ ve využívání nejnovějších technologií a designu.

Podle studie Counterpoint patří realme mezi top 7 značek mobilních telefonů v globálních dodávkách smartphonů ve 3. čtvrtletí roku 2020. V roce 2019 dosáhlo realme 25 millionů globálních dodávek smartphonů. Oproti předchozímu roku dosahovala společnost realme růst 808 %, což dělá z realme nejrychleji rostoucí značku smartphonů na světě ve čtyřech po sobě jdoucích čtvrtletích od roku 2019 do 2. čtvrtletí 2020. realme vstoupilo na 61 trhů po celém světě včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu a Afriky a má globální základnu s více než 50 miliony uživatelů.