World of Tanks Console představuje největší aktualizaci od svých počátků a vítá akční hrdiny Ramba, Snakea a Braddocka

Aktualizace 6.0, která plně využívá hardware současné i příští generace, přináší obrovské změny a vylepšení

14. prosince, 2020 — World of Tanks Console s potěšením oznamuje spuštění aktualizace 6.0, která přichází na konzole již 8. prosince, a poskytuje hráčům vylepšený herní zážitek a totální přepracování současného herního enginu, který umožňuje kompletní zpracování grafiky, uživatelského rozhraní a posunuje hru celkově na novou úroveň. Od vylepšené viditelnosti až po zvýšenou úroveň detailů, osvětlení a textur – World of Tanks Console bude vypadat a hrát lépe než kdykoli předtím.. 

6.0 také přinese aktualizaci více než šest let starého HUD, aby hráči dostali i vylepšený zážitek nejen na nových konzolích. Novinky se dotknou vylepšení správy vozidel, systémů velitelů a vybavení. Hráči budou mít také přístup na novou záložku Profil, která jim poskytne informace o jejich kariéře, kartách, medailích, statistikách a protokolu aktivit.

A to není vše! V návaznosti na úspěšné sezóny 1 a 2 – od wrestlingové akce WWE SummerSlam po rychlost Hot Wheels ™ – World of Tanks Console tentokrát přinášejí do své loajální komunity akční hrdiny z kultovních filmů 80. let. Hráči budou mít šanci sehnat skiny Premium a Hero pro každou novou postavu – použitelné v celé řadě tanků! Dostanou na míru ušitou garáž a navíc budou moci přivítat akční hrdiny jako velitele jejich vlastního tematického tanku!

Přivítejte Johna Ramba, hvězdu uctívané série Rambo, a všestranný bojovníka. S bezkonkurenční silou, vytrvalostí a vojenskými znalostmi, Rambo vnese do tankové války pořádnou dávku agrese, kterou si hráči nebudou chtít nechat ujít. Dalším v řadě je Snake Plissken, operátor speciálních sil, který se stal zločincem – a protagonista kultovních klasiků Útěk z New Yorku a Útěk z LA.

V neposlední řadě – World of Tanks Console přivítá do týmu Jamese Braddocka z kultovní série Missing in Action. Důstojník americké armády – Braddock přináší do řízení drzost a chuť uprchlého zajatce i sadu dovedností vojenského specialisty.

Kreativní ředitel TJ Wagner k novinkám řekl: „Tým a já jsme potěšeni, že můžeme přinést tankistům naši nejnovější a největší aktualizaci vůbec! Update 6.0 s využitím našeho vlastního konzolového enginu Despair způsobí revoluci ve hře World of Tanks Console a přinese rozvinuté estetické a vizuální vylepšení hry – stejně jako aktualizovaný HUD, systém správy vozidel a mnoho dalšího! Rovněž jsme zcela přepracovali uživatelské rozhraní – vylepšili jsme způsob interakce hráčů s titulem.“

„S Rambem, Snakeem a Braddockem na palubě bude Sezóna 3 pokračovat v podobném duchu jako předchozí dvě sezóny. Opravdu se těšíme se, až hrdinové povstanou mezi řadami našich hráčů! “

S více než 20 miliony hráčů aktuálně na PlayStation®4 a Xbox One, kteří využívají hraní napříč platformami, World of Tanks Console také nabízí zpětnou kompatibilitu pro konzoly nové generace na PlayStation®5 a Xbox Series X / S.

Více informací najdete zde: https://console.worldoftanks.com

O World of Tanks Console 

World of Tanks Console je týmová masivně multiplayerová online akční hra věnovaná obrněnému boji. Hráči se ponoří do nelítostného boje 15 proti 15 s oponenty z celého světa, vybojují si ho na více než 90 různých mapách a převezmou velení nad svým preferovaným vozidlem z více než 740 tanků z 11 různých národů. World of Tanks Console hraje více než 20 milionů hráčů po celém světě a je k dispozici na PlayStation®4 & 5 a na Xbox One, Xbox Series S & X. 

World of Tanks Console je zdarma ke stažení ze všech účtů PlayStation Network a Xbox Live držitelé s ohromujícím rozlišením 4K a podporou HDR na PlayStation®4 Pro, PlayStation 5, Xbox One X, Xbox Series S a Xbox Series X. Epický válečný příběh založený na příběhu lze také hrát na všech platformách, dává hráčům šanci přepsat historii v pohlcujících bitvách pro jednoho hráče a v kooperativních bitvách.

Oficiální web: http://console.worldoftanks.com

O společnosti STUDIOCANAL

STUDIOCANAL, 100% dceřiná společnost skupiny CANAL +, kterou vlastní Vivendi, je evropským lídrem v oblasti výroby, distribuce a mezinárodního prodeje celovečerních filmů a televizních seriálů a působí přímo na všech třech hlavních evropských trzích – ve Francii, Velké Británii a Německu – a také v Austrálii a na Novém Zélandu.

STUDIOCANAL vlastní jednu z nejdůležitějších filmových knihoven na světě a může se pochlubit více než 6 000 tituly ze 60 zemí. Tento rozsáhlý a jedinečný katalog, který zahrnuje 100 let filmové historie, zahrnuje mimo jiné kultovní Terminator 2, Rambo, Breathless, Mulholland Drive, The Pianist a Belle de jour.

STUDIOCANAL plně financovalo kasovní hity Tinker, Tailor, Soldier, Spy, Paddington 1 a 2, The Commuter a Shaun The Sheep Movie. Mezi aktuální filmy podporované STUDIOCANAL patří film The Secret Garden od Marca Mundena z produkce Heyday Films (Paddington 1 & 2) v hlavních rolích s Colinem Firthem a Julií Waltersovou.

STUDIOCANAL aktivně vyvíjí a distribuuje špičkové televizní seriály prostřednictvím své sítě oceněných evropských produkčních společností, včetně TANDEM v Německu (Shadowplay), britské RED Production Company (Years and Years), španělského BAMBÚ PRODUCCIONES (On Death Row) a Francouzský STUDIOCANAL ORIGINAL (Mouche). 

STUDIOCANAL je také spolupracovníkem dánských SAM Productions založených Sørenem Sveistrupem a Adamem Priceem (Ride Upon The Storm) a také britských GUILTY PARTY PICTURES; Produkční společnost Benedict Cumberbatch SUNNYMARCH TV (Patrick Melrose) a URBAN MYTH FILMS (War of the Worlds).

About Creative Licensing

Located in Los Angeles CA, Creative Licensing is a full service independent merchandise licensing agency that specializes in long-term brand development. Founded in 1982, Creative Licensing currently represents a large catalogue of classic films and properties.