Panasonic přináší komplexní řešení pro firemní spolupráci

Jediný dodavatel všech podnikových řešení pro spolupráci, komunikaci a prezentování

Praha, 21. prosince 2020 – Společnost Panasonic Visual Systems Solutions oznámila, že v roce 2021 rozšíří svou nabídku produktů o řešení pro firemní spolupráci. Reaguje tak na měnící se potřeby evropských zákazníků. Vedle zavedených dotykových displejů a projektorů bude klást větší důraz na bezdrátová prezentační a komunikační řešení. Ta usnadní sdílení a prezentování informací a spolupráci. Jako jediný integrovaný poskytovatel nabídne společnost Panasonic kompletní řadu technologických řešení, která vyvinula na základě aktuálních potřeb svých zákazníků.

„Stírání rozdílů mezi osobním a pracovním životem je jedním z trendů dnešní doby, který významně mění způsob, jakým pracujeme,” vysvětlil Hartmut Kulessa, evropský marketingový manažer společnosti Panasonic Business. „Příchod generace Z na pracovní pozice zvýšil očekávání ohledně intuitivní technologie. Oblíbený princip používání vlastního zařízení (BYOD – Bring Your Own Device) vede k potřebě rychlého, otevřeného a bezdrátového připojení. Dochází k přechodu od formálních prezentací k pracovním prostorům umožňujícím rozsáhlejší kolaboraci a společnosti nyní potřebují řadu integrovaných bezdrátových řešení pro spolupráci a prezentování, která okamžitě fungují v jakémkoli prostředí. Společnost Panasonic jim přesně toto může nabídnout.”

Pro firmy, které na pracovišti podporují trend BYOD má Panasonic řadu bezdrátových technologií typu plug & play, které zaměstnancům umožňují přijít a pracovat, ať už je jejich zařízení jakékoli. Například nedávno představený bezdrátový prezentační systém s názvem PressIT společnosti Panasonic představuje pohodlné a cenově dostupné řešení, které umožňuje simultánně sdílet obsah až čtyřem lidem pouhým stisknutím tlačítka. Pro společnosti, které vyžadují špičková integrovaná prezentační řešení, pak lze bezdrátový prezentační systém Cynap Pure společnosti WolfVision plně integrovat do profesionálních displejů řady SQ1 použitím Intel® SDM slotu k práci bez nutnosti připojení kabelu, zásuvného modulu nebo set-top boxu. Bezdrátové projektory Panasonic také minimalizují potřebu kabelů a jejich bezdrátovým zásuvným modulem lze dovybavit mnoho modelů projektorů, a přizpůsobit je tak měnícímu se pracovišti.

Pro kreativní spolupráci a oblast vzdělávání má společnost Panasonic řadu dotykových displejů i technologií infrared a dotykových displejů s technologií InGlass s možností velmi přesného psaní poznámek. Tyto displeje doplňují v nabídce společnosti Panasonic komplexní interaktivní tabule a interaktivní projektory. Díky komplexnímu portfoliu dokáže Panasonic pokrýt potřeby jakéhokoli kolaborativního prostředí.

Pro snadnou komunikaci mezi zaměstnanci v kanceláři a jejich kolegy, kteří pracují na dálku nabízí Panasonic vizuální komunikační systém pro videokonference v HD kvalitě, displeje s vestavěnou CISCO Webex optimalizací ke snadnému použití a vylepšenou kvalitu zvuku a obrazu v zasedacích místnostech.

Společnost Panasonic plánuje v roce 2021 uvedení pozoruhodné řady dalších produktů pro spolupráci. Další informace naleznete na webu: https://business.panasonic.cz/vizualni-systemy/presentation-collaboration-solutions 

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je celosvětovým lídrem ve vývoji inovativních technologií a řešení v oblasti spotřební elektroniky, bydlení, automobilového průmyslu a B2B. Společnost oslavila v roce 2018 sté výročí od svého založení a nyní po celém světě provozuje 528 dceřiných společností a 72 přidružených společností. Za obchodní rok končící 31. března 2020 vykázala konsolidované čisté tržby ve výši 61,9 miliardy EUR. Společnost se zavázala přinášet nové hodnoty prostřednictvím inovací. Své technologie používá k vytvoření lepšího života a světa pro zákazníky. 

Další informace o společnosti Panasonic: https://www.panasonic.com/cz/ 

Informace o kategorii Panasonic Visual System Solutions

Panasonic Visual System Solutions je obchodní jednotka Panasonic System Communications Solutions Europe (PSCEU) se sídlem ve Wiesbadenu (Německo). Zobrazovací řešení Panasonic nabízí širokou řadu spolehlivých projektorů s vysokým jasem a také vysoce kvalitní profesionální displeje. Od divadel po univerzity, muzea nebo nákupní centra, od živých akcí po firemní instalace a vzdělávání jsou naše projektory a profesionální displeje snadno použitelné, udržovatelné a navržené tak, aby měly dlouhou životnost a nízké provozní náklady.
Další informace najdete na adrese: https://business.panasonic.cz/vizualni-systemy/visual-system-solutions-3