Dárky na Valentýna: Netradiční foťák, tiskárna do kapsy i pastva pro youtubery

Svátek svatého Valentýna má už pevné místo i v Česku. 14. února je důležitý den pro ty, kteří zažívají lásku s nejdražšími partnery. Koupit něco originálního pro druhého se snaží téměř každý, ne všem se to ale úspěšně podaří. Nabízíme několik tipů, které rozhodně nezklamou nejenom ty, kteří mají rádi kreativní dárky.

Netradiční kompakt pro outdoorové momentky

Lehký kapesní fotoaparát Canon PowerShot ZOOM dokáže zachytit vše důležité, že se z toho tají dech. Kompaktní fotoaparát má unikátní konstrukci monokulárního dalekohledu s teleobjektivem, video v rozlišení Full HD tak pro něj není žádný problém. Je skvělým doplňkem pro ty, kteří podnikají outdoorové aktivity. Neuvěřitelně přesně zachytí kroužícího dravce na obloze, stejně jako fotbalistu na hřišti i když fotograf sedí na tribuně. Pro novinku mezi kompaktními fotoaparáty platí, že za málo peněz pořídíte spoustu zábavy. A tu vaši zamilovaní partneři ocení v těchto dobách dvojnásob.

Fotoparát Canon PowerShot ZOOM stojí 8 790 Kč, fotografie ke stažení zde

Canon PowerShot ZOOM

Zdroj: Canon

Zvěčněná láska instantním fotoaparátem 

Pokud chcete snímky rovnou vytisknout z instantního fotoaparátu, ideálním pomocníkem je pro vás Canon ZOEMINI S. Subtilní přístroj, který nezabere mnoho místa, zachytí nezapomenutelné momenty plné emocí. Využít ho mohou obdarovaní hned při zachycení romantických zážitků spojených se svátkem zamilovaných. Při posledních okamžicích roku 2020 určitě přijde několik momentů, které si budou chtít vaši blízcí zvěčnit. Instantní fotoaparát Canon ZOEMINI S, jenž fotografie rovnou vytiskne, jim bude na celý večer skvělým parťákem. Instantní fotoaparát umí navíc vytvořit perfektní skupinové selfie pomocí dálkové spouště a aplikace Canon Mini Print v chytrém telefonu. Přední reflexní zrcátko podpoří, aby to všem na selfie dokonale slušelo.

Canon Zoemini S

Zdroj: Canon

Fotografie Canon ZOEMINI S a ZOEMINI C najdete ZDE.

Canon Zoemini S je možné zakoupit za 3 790 Kč.

Unikátní minitiskárna do kapsy

Tiskárna do kapsy je hitem současnosti. Canon SELPHY SQUARE QX10 se totiž pohodlně vejde do kabelky nebo batohu. Je ideálním doplňkem pro instagramisty zasažené šípem Amorovým, kteří díky propojení s aplikací Canon SELPHY Photo Layout mohou rychle tisknout živé snímky přímo ze smartphonu či tabletu. Chcete mít selfíčka v podobě fotek okamžitě u sebe? Pro tiskárnu do kapsy Canon SELPHY SQUARE QX10 to je hračka. Na čtvercových fotopapírech Canon XS-20L si obdarovaní zvěční nezapomenutelné momentky. Fotografický papír nabízí oblíbený vzhled fotografií s okrajem, na který je možné ručně dopisovat poznámky. Zajímavostí je, že tiskárna do kapsy rychle vyrobí fotografie, které zachovávají kvalitu obrazu a odolávají stárnutí po dobu až 100 let.

Canon SELPHY SQUARE QX10

Zdroj: Canon

Fotografie tiskárny Canon SELPHY SQUARE QX10 naleznete ZDE.

Tiskárnu Canon Selphy Square QX10 je možné zakoupit za 3 890 Kč, papíry Canon Selphy XS-20L vyjdou na 390 Kč.

Kompakty pro youtubery

V dnešní době je hlavně pro mladé YouTube sledovanějším médiem než televize. Skvělou zprávou pro vloggery je, že si dnes vystačí s drobnými kompaktními fotoaparáty, které odvedou skvělou práci při tvorbě videí. Opravdu cool dárek pro vaše nejdražší se tak nabízí. Streamování videí není s technikou Canon Powershot G5 X Mark II a Canon PowerShot G7 X žádný problém, naopak jsou zárukou vynikající kvality vizuálního záznamu. Oba kompakty s váhou jen o něco málo vyšší než 300 gramů jsou díky snadnému ovládání, kompaktnosti, dotykovému displeji a připojení na Wi-Fi vhodným valentýnským dárkem např. pro extroverty, kteří se chtějí proslavit na internetu.

Cena: 23 590 Kč a 13 990 Kč

Canon Powershot G5 X Mark II

Zdroj: Canon