Co říkají Češi na bombastické fitness hodinky HONOR Watch ES?

[Praha, 5. ledna 2021] – Tolik oblíbené chytré fitness hodinky HONOR Watch ES už posbíraly celou řadu pozitivních hodnocení od různých profesionálů. Co na ně ale říkají běžní uživatelé? HONOR dal šanci svým fanouškům, aby hodinky sami otestovali! Čím je dostaly? 

C:\Users\d84171079\Downloads\PR_1376x984_ES_Testersreview (3).jpg

10-denní výdrž baterie zabodovala na celé čáře

Nejvíce ohromující funkcí fitness hodinek HONOR Watch ES se stala excelentní výdrž baterie až 10 dní na jedno nabití. Po měsíci testování fanoušci potvrdili její kvalitu a popsali ji jako bezkonkurenční! A co víc, mile překvapení byli také rychlostí nabíjení, kdy se dostali z 0 na 70 % nabití už za 30 minut. 

95 režimů cvičení pro každého

Chcete zhubnout nebo zlepšit kondičku? S pohybem začínáte nebo patříte mezi zapálené sportovce? Nezáleží, jaký máte cíl, fitness hodinky HONOR Watch ES nadchnou opravdu každého stejně jako HONOR testery, a to díky široké nabídce 95 sportovních a cvičebních režimů. 

Zlepšení kvality spánku a zmírnění stresu 

Opomíjeným klíčem k posílení imunity je kvalitní spánek a redukce stresu. Díky chytrým hodinkám HONOR Watch ES si fanoušci HONOR měřili tyto hodnoty každý den. Aplikace Huawei zdraví jim pak doporučila případné změny ke zlepšení kvality spánku a dechová cvičení posloužila k uklidnění ve stresových situacích. Není tedy divu, že i tyto funkce si tak moc oblíbili! 

Přizpůsobitelný ciferník

Svým minimalistickým designem dostaly HONOR Watch ES testery hned na první dobrou! Přizpůsobitelný ciferník si měnili podle nálady nebo typu příležitosti. Vybírali z desítek designů přímo ve fitness hodinkách a mnoho dalších měli možnost stáhnout v aplikaci Huawei zdraví. 

Excelentní funkce bez prémiové cenovky

Hodinky HONOR Watch ES jsou skvělým společníkem ve dne v noci, za nejrůznějších podmínek. Díky kombinaci opravdu vyspělých funkcí jsou diamantem ve své cenové kategorii! Momentálně jsou k dostání v povánoční nabídce za super cenu 1 990 Kč. 

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/ 

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/ 

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK 

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube 

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk