Další ocenění pro Huawei – smartphone Mate 40 Pro se stal nejlepším fotomobilem dle redakce Mobilizujeme

Po ovládnutí prestižního žebříčku DxOMark či zisku ocenění Výrobek roku měsíčníku Stereo & Video se vlajková loď společnosti Huawei dočkala další pocty. Telefon Mate 40 Pro se svou bezkonkurenční fotografickou výbavou zvítězil v anketě serveru Mobilizujeme.cz v kategorii Nejlepší fotomobil.

„Mate 40 Pro je všestranný smartphone, který zaujme zejména třemi fotosnímači v rozložení 50 Mpx hlavní + 12Mpx teleobjektiv s periskopem + 20Mpx superširokoúhlý objektiv,“ vyzdvihla redakce Mobilizujeme hlavní kvality smartphonu.

Server ocenil zejména obecnou kvalitu fotografií ve dne, špičkové vykreslení scény v noci a 5x optický zoom, stejně jako duální selfie kamerku, se kterou lze telefon také odemykat.

Nový smartphone od Huawei navazuje na tradici vysoké kvality výrobků řady Mate. Za posledních osm let se objevilo na trhu deset prvotřídních verzí telefonu, nejnovější vlajkové smartphony ale posouvají Mate na ještě vyšší úroveň. Skok kupředu umožňují nejlepší technologické znalosti v oboru, nekonečné zkušenosti uživatelů a investice do výzkumu.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.