Televizní kampaň SodaStream pokračuje v lednu novým spotem

Světový specialista na přípravu domácí perlivé vody, společnost SodaStream, nasazuje další spot do své televizní a internetové kampaně. Navazuje na úspěšná předvánoční videa s herečkou a zpěvačkou Sarah Catherine Hook, která – tentokrát v roli pianistky – opět odlehčeným způsobem vyzdvihuje přednosti výroby perlivé vody v pohodlí domova. 

Nový patnáctivteřinový spot je k vidění od 1. ledna 2021 na stanicích Nova Group a Prima Group a na sociální síti YouTube. Manager značky SodaStream v ČR Michal Panis k tomu dodává: „Rádi bychom i po novém roce připomněli lidem, že značka SodaStream pro ně představuje možnost pohodlné přípravy perlivé vody v bezpečí domova. Zvlášť v aktuální situaci domácí výroba ušetří jak námahu, tak i cesty do přelidněných míst a přispěje tím k eliminaci rizikových situací.

V novém spotu se diváci opět setkají s herečkou a zpěvačkou Sarah Catherine Hook. Ta se hraním na piano snaží naperlit vodu, její kreativní záměr však namísto toho způsobí učiněnou spoušť. Oproti tomu výrobníky SodaStream nabízí elegantnější možnost přípravy perlivé vody v pohodlí domova a bez tahání lahví. 

České verzi spotu, který vznikl v Izraeli, propůjčila hlas René Slováčková.

O značce SodaStream

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *

Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 

Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.