Frekvence 1 platí posluchačům dálniční známky na rok 2021

Praha, 7. ledna 2021 – Celý leden bude Frekvence 1 rozdávat dálniční známky pro rok 2021. Pro její získání stačí pozorně poslouchat vysílání. Moderátoři postupně prozrazují indicie vedoucí ke žlutému offroadu, a tedy i dálniční známce. Získá jí ten, kdo odhalí a dorazí jako první na stanoviště s moderátorem Tomášem Fílou. Posádka Frekvence 1 projede postupně všechny dálniční úseky u nás, aby rozdala 20 dálničních známek.

Hned v lednu zahájilo rádio pro své posluchače soutěž „Frekvence 1 platí i letos vaše dálniční známky“, ve které dělá radost především posluchačům řidičům. Každý den vyráží posádka na různé dálniční úseky po celé ČR. „I letos je o akci Frekvence 1 obrovský zájem. Řidiči už nás znají a díky novému autu Frekvence 1 – žlutému offroadu jsme skvěle identifikovatelní. Často se stává, že na mě blikají a troubí a ukazují přitom na starou dálniční známku. Stává se, že za mnou jedou i několik desítek kilometrů a čekají, kde zastavím,“ prozrazuje „Ježíšek českých dálnic“ Tomáš Fíla.

Vždy v ranním vysílání prozradí moderátor první indicii – směr, jakým se ten den vydají. V dopoledním pak upřesní Tomáš Fíla další indicii, kde se se žlutým offroadem právě nacházejí. První auto, které odhalí stanoviště a zastaví u offroadu, dostává od Frekvence 1 dárek – roční dálniční známku v hodnotě 1 500 Kč. S každým výhercem rádio ještě odvysílá rozhovor z předání v živém vstupu. „Každé shledání s našimi posluchači provází radost nejen z výhry, ale i ze hry samotné. Platí, že kdo si hraje nezlobí a naši posluchači si s námi hrají opravdu rádi,“ doplňuje Tomáš Fíla. 

Soutěží „Frekvence 1 platí i letos vaše dálniční známky“ rádio opět potvrzuje, že slogan „Zapni rádio, vypni starosti“ bere velmi vážně a posluchači se na něj mohou spolehnout.  

Active Radio

Active Radio a.s. je multimediální skupina vlastnící rádia EVROPA 2, Frekvence 1, Rádio Bonton, Rádio Dance, Youradio a Youradio Talk. Patří jí rovněž dětský projekt Pigy. Provozuje řadu on-line médií, streamingových audio služeb, sdružuje skupiny fanoušků na sociálních sítích a pořádá eventy. Divize NoLimits ročně pořádá ročně akce pro více než 100 tisíc osob. Od roku 2018 patří holdingové společnosti Czech Media Invest.