Nová zařízení Lenovo dokážou přiblížit pohlcující zážitky ještě více vašim osobním potřebám

Lenovo na veletrhu CES představuje počítač Yoga AIO 7 a nové monitory

Vše od našich kuchyní, přes virtuální učebny, až po osobní domácí kanceláře je v dnešní době chytřejší. Chytré technologie vám umožní přizpůsobit se současné situaci, aniž byste se museli vzdát svého pohodlí, zábavy, společenských kontaktů, produktivity či vzdělávání, a to dokonce i doma.

Společnost Lenovo™ se zaměřuje na pokrok v oblasti designu a technologií, který vychází z neustále se vyvíjejících každodenních zkušeností uživatelů. Výsledkem je design, který pomůže omezit nepořádek na vašem stole, pohlcující displej, jež oživí domácí zábavu prostřednictvím ultra živého obrazu,
a univerzálnější zařízení s vlastním herním příslušenstvím, které si člověk může užívat doma nebo na cestách.

Na veletrhu CES® představujeme řadu elegantních spotřebitelských produktů ve vysoce kvalitním provedení:

  • Inovativní all-in-one počítač Yoga™ AIO 7, který díky otočnému displeji zabírá méně místa
  • Dva stylové tenké spotřebitelské IPS monitory Lenovo L24i-30 a Lenovo L27e-30 

Každé z těchto nových zařízení je navrženo tak, aby vám usnadnilo život, protože díky nim zůstanete připojení, výkonní a můžete se bavit po celý den. Navíc také přinášíme nejnovější softwarové aktualizace pro aplikaci Lenovo Vantage, abychom vám ještě více pomohli přizpůsobit počítač vašim potřebám.

Flexibilitou Lenovo Yoga AIO 7 budete nadšeni1

Pokud si doma chcete užít působivý výkon a prvotřídní styl stolního počítače typu „vše v jednom“, nehledejte nic jiného než nový desktop Lenovo Yoga AIO 7 s Windows 10.

Funkce exkluzivního otočného kloubu2 od společnosti Lenovo vám umožní přizpůsobit nastavení počítače vašim potřebám. Stačí bez jakékoliv námahy otočit tenký rámeček displeje z vodorovné do svislé polohy, a vytvoříte tak vysoký a elegantní displej pouhým stisknutím prstu. Nebo změňte pozorovací úhel ze zcela plochého na 20 stupňů, abyste dosáhli většího pohodlí. Díky integrovanému hardwaru pro bezdrátové vysílání navíc můžete displej Yoga AIO 7 aktivovat na dálku z tabletu nebo smartphonu, aniž byste museli zapínat samotný počítač. Budoucí aktualizace vám také umožní zobrazit online pořady přímo na vaší obrazovce a přeměnit ji tak na 4K smart TV. Váš obsah se dokonce dokáže automaticky otáčet na obrazovce počítače. Sdílení webových stránek přímo z vašeho mobilního zařízení s diváky v obývacím pokoji je pak hračka pomocí optimalizovaného menu.

A desk with a computer monitor sitting on top of a table

Description automatically generated

Stereo reproduktory JBL® s certifikací Harman jsou orientované směrem k uživateli a vyvedené v atraktivním designu. Umístěné jsou pod rotačním displejem tak, aby zajistily silný a pohlcující zvuk i při vertikálním otočení obrazovky. Minimalistický design desktopu v odstínech Cloud Grey a Moon White z něj vytváří moderní středobod každé domácí kanceláře nebo obývacího pokoje. Barevně sladěné příslušenství, které je jeho součástí, jako je bezdrátová klávesnice, myš a odnímatelná horní webová kamera 5M, navíc zajišťuje čisté linie. Nabijte svůj notebook pomocí Yoga AIO 7 a zároveň přenášejte soubory jediným kabelem. Nebo přemisťujte soubory z notebooku, zatímco jste připojeni ke sdílenému úložišti, když vyřizujete velké kreativní úkoly.

Yoga AIO 7 je první all-in-one desktop na světě s 27palcovým 4K IPS displejem, který podporuje 99 procent barevných standardů DCI-P3 a 99 procent barevných standardů Adobe RGB pro oslnivý obraz.3 Výsledkem této kombinace zobrazení je širší spektrum teplejších červených a žlutých odstínů a chladnějších zelených a azurových odstínů.

Tento stolní počítač vytvořený společností Lenovo je poháněn výjimečným výkonem až procesoru AMD Ryzen™ 7 4800H v kombinaci s grafickou kartou NVIDIA® GeForce RTX™ 2060 pro nekonečný multitasking, vytváření obsahu a nepřetržité hraní her.

Monitory Lenovo L24i-30 a L27e-30: Styl, který upoutá vaši pozornost (a váš smartphone)

A person sitting at a table using a computer

Description automatically generated

Nový monitor Lenovo L24i-30

Podívejte se ještě jednou; toto nejsou monitory typické pro stolní počítače. Obvykle jsou umístěny v místnostech, kde se rodina setkává nejčastěji, takže vy i všichni ostatní strávíte spoustu času v dohledu designu a estetického vzhledu monitoru. Proč tedy obětovat elegantní styl pro zábavu nebo produktivitu, když můžete mít vše najednou s novou řadou spotřebitelských monitorů Lenovo: Lenovo L24i-30 a Lenovo L27e-30.

Prémiové panely In-Plane Switching (IPS), kterými disponují oba monitory Lenovo L24i-30 a Lenovo L27e-30, vám pomohou vytěžit maximum z filmů, online nakupování, čtení zpráv, hraní her, nebo z vaší práce tím, že vám poskytnou ostrý a čistý obraz s širokými pozorovacími úhly. Vzhledem k distančnímu vzdělávání, které je nyní častější než dříve, zjišťuje stále více učitelů a studentů, že pro své virtuální lekce potřebují větší a kvalitnější monitory.

A picture containing sign, window

Description automatically generated

Stojan Lenovo L27e-30 v grafitově šedé barvě

Oba stojany monitorů mají skryté funkce pro správu kabelů a integrovaný držák smartphonu, který vám pomůže zajistit lepší organizaci a pořádek na vašem stole. Jednoduše nakloňte displej pro pohodlnější pozorovací úhel a vyberte si ze dvou robustních provedení: buď propracovaný celokovový stojan nového Lenovo L24i-30, který vyniká svými dvoubarevnými prvky, nebo jednoduchou eleganci skvěle tvarovaného stojanu Lenovo L27e-30 v grafitově šedé barvě. Každý monitor je pak vyveden v havraní černé barvě a vyroben tak, aby byl ultra tenký s 7,1 mm horní částí a na třech stranách téměř bez hran.

A person standing in front of a computer

Description automatically generated

Nový monitor Lenovo L27e-30

Vyberte si 23,8palcový Full HD (1920 x 1080) IPS displej na Lenovo L24i-30, nebo zvolte o velikost větší 27palcový Lenovo L27e-30. Udržujte své oči svěží díky pokročilé antireflexní úpravě a technologii Eye Comfort s certifikací TUV Rheinland5, která po celý den pomáhá redukovat modré světlo a blikání. Oba monitory jsou připraveny podporovat technologii AMD FreeSync™ pro plynulé hraní her.6 Tyto displeje navíc dokážou dosáhnout obnovovací frekvence až 75Hz prostřednictvím jejich HDMI vstupního portu. 

Jako bonus nabízí Lenovo pohodlné přizpůsobení vzhledu, hlasitosti a dalších charakteristik vašeho monitoru pomocí nastavení On-Screen Display (OSD) prostřednictvím softwarové platformy Lenovo Artery. Herní nadšenci, milovníci filmů nebo ti, kteří chtějí zvládat více věci najednou, nyní mohou snadno ovládat monitory Lenovo tak, aby vyhovovaly jakémukoliv způsobu použití.

Nová vylepšení Vantage pro dobíjení vašeho zařízení

Už tento měsíc7 se dočká aplikace Lenovo Vantage vylepšení u několika svých funkcí. V nadcházející aktualizaci získají uživatelé přístup k celé řadě nových nastavení, jako je funkce Lenovo Smart Assist, která vylepšuje funkci přihlašování bez použití rukou s Windows Hello, stejně jako rozšířená podpora aplikací
a prohlížečů pro přehrávání videa bez použití rukou a možnosti vylepšení videa Super Resolution 2.0. 8 

A person sitting at a table using a computer

Description automatically generated

Prostřednictvím Vantage je také dostupný nejnovější software Lenovo jako servisní služba – Vantage Smart Performance Services. Tato auto-diagnostická služba, která je nyní v rámci aktualizace přístupná na globálních trzích, poskytuje uživatelům přístup ke skenování jedním kliknutím, k opravám malwaru a odstraňování dosud neznámých virů, pro výkon all-in-one počítače, jeho údržbu a vylepšené zabezpečení. Díky novému progresivnímu ukládání do mezipaměti webových aplikací, které Vantage načte během pouhých několika sekund, získáte rychlejší přístup ke všem novým i stávajícím funkcím Vantage bez ohledu na to, kde na světě se právě nacházíte.

Více informací naleznete na stránkách Lenovo CES

Ceny a dostupnost15

  • Yoga AIO 7 bude dostupný na českém trhu na začátku května 2021, cena zatím nebyla stanovena. 15
  • Cena monitoru Lenovo L27e-30 bude začínat na ceně 4 290 Kč a bude dostupný koncem května 2021.15
  • Cena monitoru Lenovo L24i-30 bude začínat na ceně 3 490 Kč a očekává se, že bude dostupný na konci května 2021.15

1 Yoga AIO 7 je v Číně v prodeji jako Yoga 27.

2 Patent na design závěsu momentálně čeká na schválení. 

3 Na základě údajů BOE z 20. listopadu 2020. 

5 Certifikační značka TÜV Rheinland znamená, že byl produkt zkontrolován podle přísných bezpečnostních požadavků akreditovanou třetí stranou a je podporován pravidelnými továrními kontrolami.

6 Technologie AMD FreeSync™ vyžaduje grafiku AMD Radeon™ a displej, který podporuje technologii FreeSync certifikovanou společností AMD (prodává se samostatně). Technologie AMD FreeSync™ Premium přidává požadavky na povinnou kompenzaci nízké snímkové frekvence a obnovovací frekvenci minimálně 120 Hz při alespoň FHD. Technologie AMD FreeSync™ Premium Pro přidává požadavky na displej tak, aby splňoval testy shody AMD FreeSync Premium. Další podrobnosti najdete na www.amd.com/freesync. Před koupí si ověřte parametry s výrobcem vašeho systému.

7 Nové funkce Lenovo Vantage budou od 25. ledna 2021 dostupné v Microsoft Store ke stažení a od února 2021 budou stávajícím zařízením automaticky distribuovány pomocí bezdrátové (OTA) aktualizace.

8 Prostřednictvím aktualizací nyní přehrávání videí bez použití rukou podporuje dodatečné aplikace, jako je Netflix a TV UWP. Funkce Super Resolution 2.0 je podporována oblíbenými prohlížeči.

9 Skutečná doba načítání se může lišit v závislosti na regionu a při různých konfiguracích.

10 V závislosti na regionu může být volitelné příslušenství součástí zařízení nebo může být naopak prodáváno samostatně.

11 Vyžaduje samostatně zakoupený Wi-Fi router a datový plán, který se může lišit v závislosti na lokalitě. Platí další podmínky a/nebo poplatky. Rychlost Wi-Fi 6 je obvykle až 9,6 Gb/s ve srovnání s Wi-Fi 5 s až 3,5 Gb/s. Rychlost připojení se bude lišit v závislosti na umístění, prostředí, podmínkách sítě a dalších faktorech.

12 Skutečná dostupná kapacita je menší a liší se v důsledku mnoha faktorů včetně formátování, vytváření oddílů, operačního systému atd., které využívají část této kapacity. Dostupná kapacita se může s aktualizací softwaru změnit.

13 Při připojení k televizní obrazovce je HDMI výstup až 4K (60Hz).

14 Všechny údaje o životnosti baterie jsou přibližné a vychází z výsledků testu živostnosti baterie MobileMark 2018 v 1.0.2.46. Skutečná výdrž baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech jako je konfigurace a použití produktu, využití softwaru, bezdrátové funkce, nastavení správy napájení a jas obrazovky. Maximální kapacita baterie se v průběhu času a používáním snižuje.

Další podrobnosti najdete na https://bapco.com/products/mobilemark-2018/.

15 Ceny nemusí zahrnovat daň, nezahrnují náklady na dopravu a mohou být změněny bez předchozího upozornění; platí další pravidla a podmínky. Ceny prodejců se mohou lišit. Data o dostupnosti a barevném provedení se mohou lišit v závislosti na lokalitě a produkty mohou být dostupné jen na vybraných trzích. Všechny nabídky závisí na dostupnosti. Lenovo si vyhrazuje právo kdykoliv bez upozornění změnit nabídky, funkce a specifikace produktů.