Prima Comedy Central se mění na Paramount Network

Oblíbenou stanici Prima Comedy Central najdete v seznamu stanic jako Paramount Network. Součástí programu budou známé show a seriály a čerstvě také filmy. Novinkou je i přechod na HD německé televizní stanice Deutsche Welle zaměřené na světové zpravodajství.

Jistota zábavy na každý večer

Prima Comedy Central se 12. ledna 2021 na Paramount Network změní automaticky. Mezi pořady, které už dobře znáte, najdete nově i filmy. Pokračujte ve sledování geniální sondy do života jedné americké rodiny (Taková moderní rodinka), buďte svědky Tedovy cesty za hledáním vyvolené (Jak jsem poznal vaši matku) a pusťte si Spongeboba, který je pořád stejně vtipný, ať už na něj koukáte v 15, nebo ve 30 letech. Čeká na vás i premiérová řada stand-up show Comedy Club.

Světové zpravodajství v HD

Německá veřejnoprávní televize s historií, která sahá až do roku 1953, vysílá světové zpravodajství pro zahraniční diváky v celkem 30 jazycích. Nově tuto stanici na internetové televizi Telly naladíte ve vysokém rozlišení. Ve své programové nabídce má Telly v HD celkem 79 kanálů.

Dobře naladěná telka až na 4 zařízeních

Internetovou Telly naladíte na chytré televizi (Samsung, LG nebo Android TV), ale i na počítači, na tabletu, na mobilu, na Apple TV, na Xboxu a s Chromecastem. Díky aplikaci můžete sledovat vysílání až na 4 zařízeních najednou. V programu najdete až 130 kanálů, z toho 79 v HD. Vybírejte ze tří základních programových balíčků – Telly Malý za 200 Kč, Telly Střední za 400 Kč a Telly Velký za 600 Kč. Fandíte sportu? Všechny sportovní stanice Telly máte v balíčku Telly Sport za 250 Kč měsíčně.

O Telly s.r.o.

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.