Společnost Pure Storage byla v magickém kvadrantu Gartneru označena za lídra

Praha, 13. ledna 2021 – Společnost Pure Storage (NYSE: PSTG), průkopník v poskytování datových úložišť formou služby v multicloudovém prostředí, oznamuje, že se v magickém kvadrantu Gartneru „2020 Magic Quadrant for Primary Storage Arrays“ umístila v kategorii lídrů. Vedoucí postavení získala díky své vizi a schopnosti uvádět ji do praxe. Mezi lídry se v různých magických kvadrantech Gartner společnost Pure Storage zařazuje již sedmý rok v řadě.

„Výsledky potvrzují naši strategii, kterou je poskytovat podnikovým IT oddělením, týmům vývojářů i zaměstnancům DevOps přístup k odolnému úložišti na bázi hybridního cloudu,“ uvedl Charles Giancarlo, předseda představenstva a výkonný ředitel společnosti Pure Storage, a dodal: „Jedná se o ocenění našeho týmu, zákazníků i partnerů.“

Společnost Pure Storage pokračovala i v uplynulém roce v inovacích a dodávkách nových řešení, která reagují na současné naléhavé potřeby zákazníků. Oznámila třetí generaci úložných řešení all-NVMe FlashArray//X, začala poskytovat flash úložiště pro kritické úlohy SAP a dodávat sjednocené řešení block-and-file se softwarovým řešením Purity ve verzi 6.0. Na trh bylo také uvedeno úložiště all-QLC FlashArray // C, které překonává starší technologie na bázi hybridních disků, a ze strany zákazníků došlo k výraznému růstu zájmu o řešení Pure-as-a-Service, které poskytuje flexibilní cenový model založený na skutečném využívání služeb. Gartner také společnost Pure Storage doporučil zákazníkům jako dodavatele pro primární úložiště (Gartner Peer Insights Customer’s Choice).

Podrobnější informace:

Celá studie k dispozici zde: https://www.purestorage.com/resources/gartner-magic-quadrant-primary-storage.html

Vyloučení odpovědnosti společnosti Gartner
Společnost Gartner nepodporuje žádného prodejce, produkt nebo službu zmiňovanou ve svých výzkumných publikacích a nedoporučuje uživatelům technologií, aby si vybírali pouze prodejce s nejvyšším hodnocením nebo jiným označením. Výzkumné publikace Gartner představují názory výzkumné organizace Gartner a neměly by být chápány jako konstatování faktů. Společnost Gartner se zříká veškerých záruk, přímo vyjádřených nebo předpokládaných, týkajících se tohoto výzkumu, včetně veškerých záruk obchodní výhodnosti nebo způsobilosti pro konkrétní účel. Gartner Peer Insights Customers’ Choice představují subjektivní názory jednotlivých recenzentů z řad koncových uživatelů, hodnocení a údajů aplikovaných proti zdokumentované metodice; nepředstavují ani názory společnosti Gartner nebo jejích přidružených společností, ani neprocházejí žádným schvalovacím procesem.

O společnosti Pure Storage

Společnost Pure Storage (NYSE: PSTG) šetří čas IT specialistů. Přináší novou zkušenost v oblasti práce s daty a nabízí moderní a inovativní datové prostředí, které organizacím umožňuje provozovat úložiště jako službu v automatizovaném režimu a napříč více cloudy. Pure je jednou z nejrychleji rostoucích IT společností v historii. Pomáhá zákazníkům efektivně využívat jejich data a zároveň zjednodušuje celé IT prostředí i náklady na správu infrastruktury. Podle certifikovaného skóre spokojenosti zákazníků z top B2B společností patří zákazníci Pure mezi nejšťastnější na světě.

Pure Storage, „P“ logo, DirectFlash, Evergreen, FlashArray, FlashBlade, FlashStack a Pure1 jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Pure Storage, Inc. Všechny ostatní ochranné známky nebo názvy uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků. Více informací naleznete na www.purestorage.com.