V Olomouci se v pondělí otevře již čtvrtá prodejna Lidl

V pondělí 18. ledna otevírá společnost Lidl na třídě Svornosti v Olomouci novou prodejnu. Ta bude umístěna v obchodním domě Timpo a na prodejní ploše o velikosti zhruba 850 m2 zákazníkům přinese komfortní nakupování od začátku až do konce. Jedná se již o čtvrtou prodejnu Lidl v metropoli Hané. První den otevření je navíc spojen s podporou Mateřské školy Helsinská. 

Zákazníci se mohou v rámci již čtvrté olomoucké prodejny Lidl těšit na široké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin a mléčných výrobků. Součástí prodejny je také pekárna, díky které návštěvníci v nabídce naleznou vždy čerstvé pečivo. „Společnost Lidl se neustále snaží jít zákazníkům naproti a umožnit tak všem rychlý a pohodlný nákup našich produktů. Ke zpříjemnění nákupu je pro zákazníky také navíc připraveno Wi-Fi připojení zdarma či nabídka lahodné kávy a jiných nápojů z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl,“ uvedl mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler. 

První den otevření nové prodejny v Olomouci na třídě Svornosti je navíc spojen s podporou Mateřské školy Helsinská. V pondělí ji mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl školce daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za vybrané peníze mateřská škola nakoupí venkovní herní prvky pro děti.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 263 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem