Genesis Radium 300 XLR – studiový mikrofon pro všechny

Profesionální studiový mikrofon Genesis Radium 300 XLR s rozpětím  frekvence 30Hz – 16KHz splňuje současné nekompromisní nároky na kvalitu zvuku, kdy potřebujeme vytvářet různé typy obsahů, pořádat webináře                                                   a videokonference musí plně nahradit osobní setkání v kanceláři. 

Mikrofon je kardiodický, takže odfiltrovává rušivé zvuky na pozadí a nahrává pouze zvuky přímo mířené na něj. Tento fakt zajisté ocení rodiče hlučných dětí a ti, co mají klávesnici vydávající při psaní hlasitý zvuk.

Mikrofon Genesis Radium 300 XLR se prodává se sadou příslušenství, která zjednodušuje instalaci           i samotné používání. Pevný kovový stojan zaručuje flexibilní instalaci a nasazení mikrofonu ze shora či zdola je velmi snadné. Sada obsahuje také protivibrační držák, pěnový protihlukový obal a pop filtr. Dosáhnete s nimi vysoce kvalitního čistého zvuku, který je tak důležitý při tvoření nahrávek                a pro lidi pracující z domu.

Mikrofon Genesis Radium 300 300 XLR můžete propojit s počítačem kabelem XLR o délce 2,5m nebo pomocí konektoru mini-jack  3,5mm. Kovové pouzdro mikrofonu je odolné. Mikrofon společně s příslušenstvím se prodává za  1.298,-Kč vč. DPH. 

Technické údaje:

  • model: Radium 300 XLR
  • vstup: XLR
  • vzor: kardiodický
  • frekvence: 30Hz – 16kHz
  • citlivost: -38dB
  • impedance: 2200 ohm
  • délka kabelu: 2,5m

Fotografie a popis produktu lze stáhnout zde.

###

O značce Genesis

Značka herního vybavení Genesis byla uvedena na trh v roce 2011. Od samého počátku své existence dodává příslušenství pro hráče na všech úrovních – od počítačových myší a podložek pod myš přes sluchátka nejrůznějších typů, herní klávesnice, konzole a herní židle až po jedinečné vybavení pro fanoušky značky Genesis jako takové. Genesis je rovněž oficiálním sponzorem týmu Romagna, jednoho z předních týmů v Dota2, a rovněž CS:GO: XPC a Team Genesis. 

www.genesis-zone.com