Revoluční zážitek z 5G. Značka realme jako jedna z prvních nasadí procesor MediaTek Dimensity 1200

20. ledna 2021 – Praha, Česká republika – Nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů na světě realme bude jednou z prvních, která vybaví svou připravovanou vlajkovou loď procesorem MediaTek Dimensity 1200. Ten byl představen 20. ledna a svým uživatelům dopřeje zcela nové a komplexnější zážitky z technologie 5G, AI, fotografování či hraní her.

Špička mezi 5G mobilními čipy Dimensity 1200 se pyšní pokročilou technologií 6nm výrobního procesu, je tak výkonnější a má nižší spotřebu energie. Procesor nabízí stabilní a bezproblémový zážitek z technologie 5G a představuje průlom i na poli AI multimédií, zejména v oblasti mobilních her. Tím vytváří další možnosti pro novou vlajkovou loď od realme.

„Jako popularizátor sítí páté generace jsme se zavázali přinést 5G smartphony s trendy designem a silným výkonem uživatelům po celém světě. V roce 2021 realme proto uvede jako jeden z prvních smartphone, který bude vybaven nejnovější generací 5G mobilního čipu Dimensity od společnosti MediaTek, s níž dlouhou dobu úzce spolupracujeme,“ říká zakladatel a CEO realme Sky Li.

Obsah obrázku text, černá, tmavé

Popis byl vytvořen automaticky

Společnost realme již v minulosti uvedla na trh několik modelů vybavených procesory řady Dimensity a má tak bohaté zkušenosti s optimalizací a přizpůsobením čipů. Třeba model realme X7 Pro s trendy designem, vysoce kvalitním displejem a 65W rychlonabíjením je vybaven doposud nejvyšším typem čipu Dimensity 1000+ s vynikajícím výkonem. Díky tomu se realme X7 Pro stalo všestrannou vlajkovou lodí, která si získala oblibu mladých uživatelů po celém světě. 

Spolupráce realme s MediaTekem přinesla i další 5G modely. Třeba realme 7 5G, které je nejdostupnějším telefonem s podporou sítí páté generace na českém i slovenském trhu. Tento smartphone má ve svých útrobách čip Dimensity 800U.

Viceprezident realme a šéf globálního marketingu realme Chase Xu u příležitosti představení nového čipu od MediaTeku prozradil, že realme v příštích měsících představí další špičkové produkty s dvojí platformou a hned dvě vlajkové lodi. Bude tak pokračovat ve své roli celosvětového popularizátora nejnovějších technologií včetně 5G.

Pro více informací navštivte webové stránky realme.

O značce realme 

realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare-to-Leap. Produkty realme chtějí povzbudit mladé lidí ke ‘Skoku vpřed’ ve využívání nejnovějších technologií a designu.

Podle studie Counterpoint patří realme mezi top 7 značek mobilních telefonů v globálních dodávkách smartphonů ve 3. čtvrtletí roku 2020. V roce 2019 dosáhlo realme 25 millionů globálních dodávek smartphonů. Oproti předchozímu roku dosahovala společnost realme růst 808 %, což dělá z realme nejrychleji rostoucí značku smartphonů na světě ve čtyřech po sobě jdoucích čtvrtletích od roku 2019 do 2. čtvrtletí 2020. realme vstoupilo na 61 trhů po celém světě včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu a Afriky a má globální základnu s více než 50 miliony uživatelů.