XPG přichází na trh s PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD SPECTRIX S20G

Tchaj-pej, Tchaj-wan – 1. února 2021 – Značka XPG představuje PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD XPG SPECTRIX S20G. SSD bylo navrženo tak, aby poskytovalo jak výkon, tak zajímavý vzhled díky svému výraznému RGB osvětlení ve tvaru písmena X a vynikající rychlosti čtení a zápisu.


Doporučená koncová cena:
XPG SPECTRIX S20G 500G – 1799Kč, 1TB – 3249,-Kč

XPG SPECTRIX S20G je herním SSD a dává to najevo i svým vzhledem. Vyznačuje se výrazným RGB designem ve tvaru písmena X. RGB světelné efekty lze přizpůsobit pomocí softwaru. Navíc vlasově kartáčovaný povrch dodává tomuto SSD působivý elegantní vzhled.

Díky XPG SPECTRIX S20G podporujícím NVMe 1.3 mohou uživatelé zrychlit své hry. Jeho vestavěné 3D NAND Flash paměti se mohou pochlubit rychlostmi čtení/zápisu 2 500/1 800 MB/s, uživatelé tak budou moci načítat své hry rychleji a vychutnat si plynulejší hraní. SSD funguje se všemi nejnovějšími platformami společností Intel a AMD a zajišťuje bezproblémovou kompatibilitu.

SPECTRIX S20G podporuje technologii kódování chyb LDPC (Low-Density Parity-Check) pro detekci a opravu širší škály datových chyb. Navíc je díky 256b šifrování AES zajištěno zabezpečení a integrita dat. Každá součástka u SPECTRIX S20G prošla pečlivým prověřováním, testováním a certifikací. Na SSD je poskytována pětiletá záruka.

###

O XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR

Značku XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) založila společnost ADATA pro vysoce výkonné produkty určené hráčům, e-sportovním profesionálům a technickým nadšencům. Jsme zavázáni vyvíjet produkty s extrémními výkony, a proto úzce spolupracujeme s herní a e-sportovní komunitou, abychom zjistili, co uživatelé skutečně potřebují. Nabízíme kompletní sortiment výrobků od systémů, komponentů, periferií až po zařízení a vytváříme je s ohledem na nejpřísnější normy stability, spolehlivosti a výkonnosti. Vyvíjíme rovněž produkty s naprosto úžasným designem, jenž nám přinesly několik prestižních mezinárodních ocenění, například ceny iF Design a Good Design. Kromě produktů hrajeme aktivní úlohu při globálním sponzorování a podpoře e-sportovních soutěží a týmů, aby mohly hrát na té nejvyšší úrovni.