ADATA uvádí na trh externí RGB SSD SE900G

Brilantní RGB osvětlení u externího SSD

Tchaj-pej, Tchaj-wan – 3. února 2021 – Společnost ADATA Technology představuje externí SSD SE900G s brilantním RGB osvětlením, který poskytuje vynikající výkon díky rychlosti čtení a zápisu až 2 000MB/s. SE900G je zhruba 25x rychlejší než standardní externí pevný disk. Uživatelé například mohou přenést objemný 10GB 4K UHD filmový soubor za pouhých 10s.

Kromě vynikajícího výkonu přichází model SE900G také s ohromujícím RGB designem, který je mezi externími SSD skutečně jedinečný. Jeho RGB osvětlení pokrývá 74 % plochy předního krytu pro nezaměnitelnou záři a originalitu. Navíc RGB svit vyzařuje panel s kostkovaným vzorem, který poskytuje zařízení výrazný promyšlený vzhled. Uživatelé, kteří již investovali do zařízení zdobených RGB osvícením, ocení stylový vzhled modelu SE900G.

Model SE900G je k dispozici v široké škále vysokých kapacit (512GB/1TB/2TB), díky nimž se skvěle hodí pro kreativce k ukládání a přenosu objemných souborů, nebo pro hráče k ukládání přebytečných herních titulů pro herní konzole. Když jsou hráči připraveni hrát své uložené hry znovu, mohou je načíst rychleji než se standardním externím pevným diskem.   

Model SE900G podporuje nejrozšířenější operační systémy, jako je Android, Mac OS a Windows. Uživatelé si mohou kdykoli vychutnávat svá videa, fotografie, hudbu a vše ostatní a snadno soubory sdílet prostřednictvím SE900G s většinou zařízení.

Více informací o dostupnosti na www.adata.com.

###

O společnosti ADATA – inovace budoucnosti ADATA Technology je druhým největším světovým dodavatelem pamětí DRAM a značkových SSD disků, patří mezi 25 předních mezinárodních tchajwanských značek a je vlastníkem více než 500 patentů souvisejících s paměťmi. Mezi hlavní sortiment vyráběný společností ADATA patří paměťové moduly, USB flash disky, paměťové karty, SSD disky a přenosné pevné disky. Se závazkem přinášení inovace, kvality a výkonu si produkty ADATA záskaly mezinárodní uznání a ocenění, včetně iF Design, Red Dot Design, CES Innovation, Good Design, COMPUTEX Best Choice a Taiwan Excellence. ADATA je rovněž oceňována za svou oddanost korporátní sociální odpovědnosti, včetně cen Best Companies to Work for in Asia a Asia Responsible Enterprise Award. Maskotem značky ADATA je kolibřík symbolizující její agilitu v oblasti inovace a zlepšování života lidí prostřednictvím technologie. Více informací najdete na www.adata.com.