Genesis Helium 300BT ARGB – osobitější zvuk

Moderní reproduktory nejsou jen zdrojem zvuku, ale také prvkem interiérového designu. Reproduktory Genesis Helium 300BT ARGB se drží tohoto trendu a nabízejí nejen silný zvuk, ale také stylový vzhled korunovaný matným karbonovým povrchem a poutavým osvětlením.  

Genesis Helium 300BT ARGB jsou stereofonní reproduktory, které lze připojit k počítači pomocí kabelu nebo bezdrátově přes rozhraní Bluetooth. Výrobce je vybavil ARGB LED osvětlením, nad kterým má uživatel plnou kontrolu. LED okolo membrán spolupracují s osvětlovacími systémy nejpopulárnějších výrobců základních desek. Mezi kompatibilní systémy mimo jiné patří Polychrome RGB, Mystic Light Sync, RGB Fusion a Aura Sync.

Genesis Helium 300BT ARGB se může v souladu s moderními trendy pochlubit karbonovou povrchovou úpravou. Reproduktory využívají technologii Bass Reflex, která uživateli umožňuje nezávisle konfigurovat hlasitost a úrovně basů pomocí příslušných voličů. Vedle nich najdete na bočním panelu konektory RCA, 3,5mm mini-jack a tlačítka pro ovládání pracovního režimu a osvětlení. K dispozici je také tlačítko pro aktivaci úsporného režimu (ECO).

Výkon tohoto reproduktorového systému je 24W s frekvenčním rozsahem 100Hz až 20kHz, což se promítá do vysoké kvality zvuku. Reproduktory Genesis Helium 300BT ARGB jsou na českém trhu k dispozici za cenu 1.499,-Kč vč. DPH.

Fotografie jsou k dispozici ke stažení zde.

Technické parametry:

 • RMS: 24W (2× 12W)
 • frekvence: 100Hz – 20kHz
 • komunikace: po kabelu (3,5mm mini-jack), RCA, bezdrátová (Bluetooth)
 • porty: zvuk (3,5mm mini-jack, RCA), USB (ARGB osvětlení)
 • velikost: 200 × 85 × 105mm
 • délka kabelu:
  • mezi reproduktory: 135cm
  • napájení: 135cm
  • pro signál: 110cm

###

O značce Genesis

Značka herního vybavení Genesis byla uvedena na trh v roce 2011. Od samého počátku své existence dodává příslušenství pro hráče na všech úrovních – od počítačových myší a podložek pod myš přes sluchátka nejrůznějších typů, herní klávesnice, konzole a herní židle až po jedinečné vybavení pro fanoušky značky Genesis jako takové. Genesis je rovněž oficiálním sponzorem týmu Romagna, jednoho z předních týmů v Dota2, a rovněž CS:GO: XPC a Team Genesis. 

www.genesis-zone.com