Sberbank chce podpořit podnikatele, přináší na trh firemní FÉR úvěr se sazbou 3,33 procenta ročně

Praha 10. 2. 2021 Sberbank přináší na trh nový firemní FÉR úvěr s nejnižší sazbou 3,33 % ročně, který je určen malým a středním firmám a živnostníkům. Úvěr je bez poplatků a s jednoduchým a rychlým vyřízením. Banka se úvěrem snaží podpořit podnikatele a firmy a pomoci jim udržet jejich podnikání i v dnešní náročné době. Lze jím získat nové peníze a zároveň i výhodně refinancovat stávající úvěry.

„Naší snahou bylo přinést takový úvěr, kterým pomůžeme především podnikatelům ustát tuto obtížnou dobu. Podmínky, které jsme v úvěru nastavili, jim tak umožní výhodně zafinancovat jejich podnikatelské záměry, postavit své firmy znovu na nohy nebo rozjet nové projekty. Věřím, že tím alespoň částečně pomůžeme malým a středním firmám a živnostníkům udržet podnikání, protože právě oni patří k těm nejvíce zranitelným a zároveň nejdůležitějším v ekonomice,“ vysvětluje Zdeněk Remr, Head of Products & Campaings.

Od počátku února 2021 poskytuje Sberbank CZ na trhu výhodný firemní FÉR úvěr se sazbou 3,33 % ročně. Úvěr podnikatelé získají až do výše 25 mil. Kč s délkou splatnosti až 25 let. Lze jej sjednat jednoduše a rychle, je bez poplatků za zpracování i čerpání. Úvěrem lze nejen získat nové peníze na další rozvoj firmy, ale i zároveň výhodně refinancovat stávající úvěry. Nejčastějšími zájemci o FÉR úvěry Sberbank byly v v loňském roce podnikatelé z oborů stavebnictví, zprostředkování velkoobchodu a maloobchodu, maloobchod či svobodná povolání jako jsou lékaři či advokáti. Mezi příjemce firemního FÉR úvěru však patří všechny firmy a živnostníci s obratem do 75 mil. korun ročně. O firemní FĚR úvěr mohou zažádat na kterékoli pobočce Sberbank, schůzku si je možné dohodnout předem přes http://www.sberbank.cz nebo přes call centrum na čísle 800 133 444.

Sberbank CZ, a.s. 

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.