Oáza klidu za každé situace. Se sluchátky Huawei FreeBuds Pro vás díky potlačování okolního hluku nic nevyruší

Svoboda volby a individualismus jsou klíčové hodnoty, díky kterým jsou všechny naše potřeby jedinečné. V některých směrech se však od sebe nelišíme – příkladem je touha po životě bez hranic. Bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds Pro s inteligentním dynamickým potlačováním okolního šumu (ANC) vám dopřejí svobodu při každé činnosti. Zapomeňte na kabely, vnější hluk nebo nutnost nabíjení. S Huawei se můžete plně věnovat tomu, čemu potřebujete.

Řídit se našimi individuálními touhami není vždy snadný úkol. Obvykle to znamená šikovně kombinovat každodenní rutinu a vzácné chvíle odpočinku, to vše za doprovodu všudypřítomného hluku a pracovního shonu. Naše pohodlí podléhá těžkým zkouškám každý den, naštěstí existuje několik možností, jak si s nástrahami poradit a jít si za svým. Například sluchátka Huawei FreeBuds Pro, která potlačují okolní rámus a umožňují ponořit se do oblíbených rytmů či nerušeného poslechu.

Díky technologii ANC detekují obousměrné mikrofony nadbytečný hluk a poté dynamické ovladače generují přesné protihlukové signály. Huawei FreeBuds Pro dosahují efektu potlačení šumu až 40 dB a umožňují vám zažít naprostý klid.

Zaměřeno na požadavky zákazníků

Důležitá prezentace na obchodní jednání? Těžká zkouška ve škole? Nebo snad jazykový kurz či domácí meditační workshop? Bez ohledu na situaci je dosažení plné koncentrace výzvou. Vyzkoušejte Huawei FreeBuds Pro a uvidíte, jak vás dokážou inovativní technologie podržet v kterékoli situaci a usnadnit úkoly, při kterých je potřeba se dokonale soustředit.

Díky inteligentnímu rozpoznávání okolních zvuků přepínají sluchátka Huawei FreeBuds Pro automaticky režimy potlačení šumu tak, aby poskytovala ideální zážitek z poslechu. Oceníte to třeba při procházce centrem města, kdy vám někdo nečekaně zatelefonuje, nebo když se vydáte do metra a dostanete chuť na poslech další kapitoly audioknihy. Vnější ruchy si už na vás nepřijdou. FreeBuds Pro s Ultra-Mode nabízejí prvotřídní zvuk i za nejnepříznivějších podmínek, které nás často potkají třeba během cestování.

Při přípravě školní práce v kavárně nebo při tvorbě kreativní kampaně pro klienta v coworkingovém prostoru je ideálním pomocníkem režim Cozy Mode. Udrží vás v dokonalé koncentraci tím, že ztlumí i šustění stránek, bouchání kláves nebo hlasy kolem vás. Už si tak nemusíte dělat starosti s tím, co se děje okolo – svou práci splníte na jedničku kdekoliv.

Limity? Neexistují

Možná se vám při hovorech se sluchátky stalo, že při delší vzdálenosti od telefonu (když je například v kapse) vypadl signál. Potíže při poslechu mnohdy způsobí i silný vítr. Otravná vyrušení jdou o to víc na nervy, když máte plné ruce tašek nebo držíte vodítko se psem. S Huawei FreeBuds Pro ale naštěstí můžete také na tyto problémy zapomenout.

FreeBuds Pro poskytují díky duálním anténám široké pokrytí signálem. I když máte telefon v tašce, kapse nebo kdekoliv v rušném prostředí, FreeBuds Pro budou díky stabilnímu připojení stále v doslechu. Větruvzdorná struktura a přizpůsobená konstrukce sluchátek navíc eliminují jakýkoli pískavý zvuk způsobený pohybem vzduchu. Ani vítr si už na vás při poslechu nepřijde!

Netrapte se baterií

Rozhodujete se pro koupi bezdrátových sluchátek a kladete si otázku, jak je to s výdrží jejich baterie? S Huawei FreeBuds Pro máte zaručenou dlouhou výdrž a k tomu celou řadu možností pro superrychlé nabíjení. S vypnutým potlačením šumu vám jediné nabití vystačí až na 8 hodin poslechu, ve spojení s nabíjecím pouzdrem je to dokonce až 36 hodin. Svůj chytrý telefon nebo tablet můžete také použít k reverznímu dobití nabíjecího pouzdra, když jste na cestách. A jakmile zapnete potlačení šumu, jedno nabití vám přinese až 5 hodin poslechu a až 22 hodin ve spojení s nabíjecím pouzdrem.

Sluchátka Huawei FreeBuds Pro jsou navíc kompatibilní se všemi operačními systémy včetně iOS a Android.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.