Hon na Marpa s novými československými tanky ve hře World of Tanks Blitz

Ocelová zvířata představující nový národ, jsou připravena a touží po bitvě

24. února, 2021 — Aktualizace 7.7 dnes zasáhla World of Tanks Blitz a headlinery je 5 zbrusu nových československých vozidel, které se stanou součástí Evropského technologického stromu. S uvedením nové národní řady vozidel World of Tanks Blitz také oznamuje svého českého velvyslance tanků: rappera Marpa. Větev středního tanku začíná na VI. Tieru a běží až na X.Tier přináší s sebou také nové zásoby: guláš a smažák! 

„Je to skvělý pocit, když do hry přivedeme nová vozidla, která si naši hráči mohou užít, a naše evropská komunita tato ocelová zvířata netrpělivě očekávala,“ uvádí Andrey Ryabovol, produktový ředitel World of Tanks Blitz. „World of Tanks Blitz si stáhlo téměř 15 % české populace, což je šílené! Tato nová vozidla jsou způsobem, jak poděkovat naší české komunitě za jejich odhodlání a vášeň.“

Pětice nových tanků:

  • Škoda T 25 (Tier VI)
  • Konštrukta T-34/100 (Tier VII)
  • TVP VTU Koncept (Tier VIII)
  • Škoda T 50 (Tier IX)
  • TVP 50/51 (Tier X)

Celkově se jedná o dynamické, obratné a dobře vyzbrojené stroje. Škoda T 25 je dokonalým odrazovým můstkem k nové řadě, protože poskytne tankistům pocit, který lze zažít spíše na vyšších úrovních. Stejně jako švédské a italské větve budou i československé tanky zkoumatelné od úrovně V. Str. M / 42. Na VII. A VII. Tieru mají klasická děla, která se mohou pochlubit vynikající průbojností a vysokým poškozením jedním výstřelem, zatímco ostatní tři mají samonabíjecí děla. Na vrcholu stromu je palebná síla Tier X TVP T 50/51 opravdu působivá díky zásobníku se 4 náboji.

S uvedením nové národní řady vozidel tvůrci World of Tanks Blitz také představují svého českého velvyslance tanků: rappera Marpa. 

„Jsem velmi nadšený z účasti na takovém druhu spolupráce. Je mi velkou ctí být ambasadorem ve hře World of Tanks Blitz a představit československé tanky obrovské komunitě World of Tanks Blitz, “ říká raper Marpo. „Protože jsem sám hráčem, jsem nadšený, že se mi tato nová vozidla dostanou do rukou, a budu rád, když se ke hře připojíte. Let’s do this!!”

Při příležitosti této zvláštní příležitosti bude Marpo 26. února od 21:00 našeho středoevropského času živě streamovat svůj postup prostřednictvím nových československých tanků na svém Instagramu https://www.instagram.com/p/CLrQWzBgzZ0/?igshid=18cvfllfy2qlk

 Pro všechny tankisty bude navíc ve hře úžasná výzva: Hunt for Marpo. V online misi budou mít tankisté za úkol setkat se s rapperem v bitvě, a pokud se jim to podaří, vydělají 1 500 zlatých. Ve hře dejte pozor na mc_marpo. Všechny podrobnosti a pokyny k akci Hunt for Marpo jsou k dispozici v jeho posledním příspěvku na Instagramu. Lov končí 27. února v 23:59 SEČ. Hodně štěstí!

World of Tanks Blitz patří v našich končinách k nejpopulárnějším hrám vůbec. V České republice si WoTB stáhlo již více než 1,5 miliónů hráčů, na Slovensku je to pak 450 tisíc stažení.

O World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz je multiplatformní akční hra MMO založená týmových soubojích v tancích. Tato hra, která je k dispozici pro iOS, macOS, Android, Windows 10, Nintendo Switch a Steam, umožňuje hráčům ovládat 370 legendárních obrněných vozidel a může se pochlubit více než 137 miliony stažení po celém světě. World of Tanks Blitz je zábavný, odlehčený přístup k žánru, který ohýbá pravidla reality a přináší poutavé tankové souboje. 

Hluboce věrná mechanika a realistické fyzikální modely napříč autentickými i alternativními historickými nastaveními vytvářejí plynulé hraní a taktickou rozmanitost.

Stránky hry:

O MS-1

MS-1 je vývojové studio Wargaming, které vytváří vzrušující hry pro mobilní a přenosné platformy. Ambiciózní tým stojí také za World of Tanks Blitz, renomovanou střílečkou pro různé platformy, která se může pochlubit více než 137 miliony stažení po celém světě. S kancelářemi v Minsku, Moskvě a Berlíně má studio přes 250 profesionálů různého původu a zkušeností. Tato kulturní rozmanitost pomáhá poskytovat hry, které klikají s různým publikem, od globálního po specializované.