Mobilní aplikace mBank nyní i v Huawei AppGallery

Klienti mBank si nyní mohou mobilní bankovní aplikaci stáhnout i v obchodě Huawei AppGallery. Banka totiž nově aplikaci zařadila do ekosystému Huawei HMS (Huawei Mobile Services), což je služba, která nahrazuje obchod od Google. Aplikaci tak mohou naplno využívat majitelé nejnovějších zařízení Huawei fungujících na HMS. Jedná se například o smartphony Y6p, Y5p, řady P40 nebo Mate 40 Pro.

„mBank přináší mobilní aplikaci i majitelům zařízení Huawei. Naši klienti v ní najdou všechny oblíbené funkce, mezi které patří například informace o zůstatku na účtě, zadávání plateb a nastavení limitů, čtečka QR kódů nebo možnost založit si účet kompletně on-line,“ říká Lukáš Kiac, vedoucí rozvoje mobilního a internetového bankovnictví mBank. „V případě potřeby se přímo z mobilní aplikace mohou spojit s naším zákaznickým centrem mLinka bez nutnosti další identifikace.“ 

Stáhnutí a nainstalování aplikace mBank z obchodu Huawei AppGallery je jednoduché, intuitivní a je možné ji propojit se svými účtem tak lehce jako v telefonech jiných značek. Aplikace mBank v AppGallery umožní klientům pohodlně spravovat svoje finance ve chvíli, kdy jim to nejvíc vyhovuje. 

„mBank považujeme za jednoho z klíčových partnerů při budování ekosystému HMS. Vážíme si důvěry, kterou do nás především bankovní domy vkládají. Tato spolupráce dokazuje vysoké zabezpečení, kvalitu i uživatelský komfort,“ říká Lukáš Knotte, ředitel rozvoje HMS ekosystému v Huawei Consumer Business Group pro Česko.

K zařízení Huawei není možné z důvodu nepodporování služeb Google přiřadit platební kartu a využívat tak např. službu Google Pay. Klienti ale mohou využít další možnosti bezkontaktní platby, například prostřednictvím bezdotykové nálepky. 

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.