Tapety jako z říše snů. Umělkyně vytvořila společně s Huawei úchvatné koláže na smartphonu

Letošní oslava Mezinárodního dne žen s Huawei není jen tak ledajaká. Vydejte se do říše snů a radosti díky sérii tematických koláží, které jsou jakožto tapety k dispozici ke stažení všem uživatelům zařízení Huawei. Digitální umělecká díla vytvořila mezinárodně uznávaná polská umělkyně Magda Górska a „schovala“ do nich také chytré produkty společnosti. 

Aby společnost Huawei ocenila 8. března všechny ženy a zároveň navodila pozitivní náladu, připravila řadu působivých koláží vytvořených pomocí smartphonu. Každá z nich jedinečným způsobem odkazuje na snění, relaxaci a inspirativní trávení volného času.

Následujte své sny

Den žen je skvělou příležitostí vznést se hlavou do oblak. Série digitálních koláží od společnosti Huawei otevírá dveře do světa těch nejúžasnějších myšlenek a emocí. Obrázky, které pro Huawei vytvořila umělkyně Magda Górska, jsou inspirativní díla, která povzbuzují hledání vnitřní harmonie. Deset koláží věnovaných ženskému tématu symbolizuje volný čas, a to jak v kontextu relaxace, tak snění.

Jak se dá ke kolážím, které zkrášlí váš telefon coby tapeta na pozadí, dostat? Stačí si stáhnout aplikaci Motivy HUAWEI (HUAWEI Themes) a do vyhledávacího políčka zadat slovo „Morrow“. Zobrazí se všechny tapety s motivy působivých koláží, a je jen na vás, kterou z nich si zkrášlíte váš smartphone. (obrazový návod ke stažení je na konci zprávy)

Dokonalá harmonie

Jak již bylo řečeno, autorkou koláží je Magda Górska, známé jméno v kreativním světě. Její práce si podmanily srdce fanoušků po celém světě a byly vystaveny v největších městech jako New York, Barcelona, ​​Edinburgh nebo Varšava. Magdiny výtvory jsou nápadité a hravé, přičemž vyplývají z potřeby zpochybňovat svět a uchopovat jej z netradičních stran. 

Umělkyně přibližuje soulad mezi přírodou a lidmi, vyhýbá se šablonám a zpochybňuje současné vnímání reality. Vypráví své příběhy technikou digitální koláže a je vůbec první umělkyní na světě, která svá díla zhotovila s pomocí smartphonu.

Koláže vytvořené ve spolupráci se společností Huawei poukazují zejména na vnitřní harmonii žen a otevírají svět těch nejkrásnějších snů.

Další díla Magdy Górské najdete ZDE.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.