Růžová cesta ke zdraví – nová kampaň Pilulky láká zákazníky na širokou nabídku produktů péče o zdraví

Jednička českého online lékárenství a provozovatel kamenné sítě lékáren Pilulka.cz spustila na svých sociálních sítích nový reklamní spot. Sloganem Růžová cesta ke zdraví upozorňuje na široké portfolio nabízených produktů a služeb.

Pilulka se rozhodla zcela opustit reklamní spoty v televizi a vydat se výhradně cestou internetových video spotů. 

„Naším cílem je upozornit na prodávaný sortiment, který je mnohem širší než pouze léky a doplňky stravy. Na e-shopu Pilulka.cz a v kamenných lékárnách může zákazník vybírat také produkty z kategorií Sportovní výživa, Matka a dítě, Kosmetika, Dentální hygiena nebo Speciální výživa. Chceme být lékárnou pro zdravé a aktivně žijící lidi – zákazník u nás mimo léků nalezne na jednom místě produkty vhodné pro zdravý životní styl a prevenci. V Pilulce totiž věříme, že cesta ke zdraví by měla být co nejsnadnější pro všechny,“ říká Daria Zverevská, brand manažerka Pilulky.

Na vzniku online videoreklamy spolupracovala společnost s agenturou Yo‘ Mama.

Za sedm let působení na online trhu přinesla společnost Pilulka svým zákazníkům řadu unikátních služeb. Je stále jedinou lékárnou v ČR, která v rámci služby Pilulka Auto provozuje vlastní přepravu až ke dveřím zákazníků. Pilulka jako první e-shop v ČR nabídla platbu Apple Pay v rámci své mobilní aplikace, kterou spustila též jako první on-line lékárna v ČR již v roce 2017. Loni spustila společnost novou službu PilulkaBox (úschovnu zásilek umožňující automatické vyzvednutí objednávky bez obsluhy), kterou bude v letošním roce výrazně rozšiřovat. 

Pilulka Lékárny a.s. je technologická firma, která od roku 2013 působí na českém, slovenském a rumunském trhu. Společnost založili bratři Kasové, kteří jsou považováni za jedny se zakladatelů tuzemské e-commerce scény. Pilulka je nejen provozovatel sítě kamenných lékáren a největší zásilkové lékárny v ČR Pilulka.cz, ale zejména technologická firma operující na trhu zdravotnictví a všeho týkajícího se péče o zdraví. Nad těmito zákaznickými potřebami staví Pilulka platformu, která propojuje výrobce, distributory, služby, logistiku a veškeré informace, které se kolem tohoto oboru točí. Cílem Pilulky je být lídrem v oboru a určovat nové trendy lékárenství 21. století.