Lidl vyplatí zaměstnancům v prodejnách a logistických centrech mimořádné odměny v celkové hodnotě 37 milionů Kč

Společnost Lidl si velice váží svých zaměstnanců, proto jim za jejich obdivuhodné pracovní nasazení v tomto náročném období vyplatí mimořádné odměny.  Zaměstnanci v prodejnách a logistických centrech obdrží s březnovou mzdou odměnu až 4 000 Kč. Společnost Lidl tak jednorázově investuje do svých zaměstnanců celkem 37 milionů korun.

Výše odměny se bude odvíjet od počtu odpracovaných hodin, přičemž zaměstnanec může obdržet až 4 000 Kč. Odměna bude vyplacena společně se mzdou za měsíc březen a týkat se bude také brigádníků. 

„Velice si vážíme usilovné práce našich kolegyň a kolegů, kteří v tomto náročném období zajišťují plynulý chod našich prodejen a logistických center. Současně vnímáme, že i když aktuální situace i vládní opatření mají dopad na jejich pracovní podmínky, odvádí skvělou práci,“ popisuje rozhodnutí o mimořádné odměně tiskový mluvčí Tomáš Myler.

Společnost Lidl ocenila úsilí zaměstnanců také v minulém roce, kdy pracovníci obdrželi finanční odměny a benefity. Získali tak vitaminové a vánoční balíčky, mimořádný příspěvek na stravné či například ovoce na pracovišti. Celkově tak společnost Lidl s aktuální odměnou investovala více než 135 mil. korun.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 264 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

http://www.twitter.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem