World of Tanks Console zahajují 5. Sezónu nazvanou FLASHPOINT!

Nové polské tanky a sezónní pas k nedávnému 7. výročí

9. března, 2021 — Po nedávných sedmých narozeninách hry World of Tanks Console tým vývojářů přicházejí s dalším rozšířením a zahajuje tak 5. sezónu nazvanou Flashpoint. Díky možnosti odemknout ve hře nové polské železo, spotřební materiál, kamufláže, prémiové dny a mnoho dalšího – jsou všichni tankisté zváni, aby bojovali ve Flashpointu od 9. března do 26. dubna!

Ať už hrajete se sezónním pasem nebo bez něj, všichni hráči budou mít příležitost využít titánskou sílu, kterou je bezesporu 50TP Prototyp. S tímto tankem se vrací na bitevní pole pravdu drsná síla. Slavný těžký stroj lze odemknout spolu s odměnami, jako je velitel na míru, klíčové karty, zlato, stříbro, spotřební materiál, Boost Ops a exkluzivní emblémy Flashpoint! Se 100 úrovněmi Flashpoint k odemknutí je v této sezóně opravdu velké množství odměn.

Vedle všech výše uvedených bonusů budou mít držitelé Season Passu možnost odemknout další odměny na všech úrovních, včetně Creighton Abrams Hero Commander, Type 59-11, T-100 a dokonce i T77 Tank a Hero Skin! A to není vše, pokud splní všechny úrovně – tankisté vyhrají dostatek zlata na nákup dalšího Season Passu s jejich výhrami!

Kreativní ředitel TJ Wagner řekl: „Jsme nadšeni, že do hry pro tuto sezónu přinášíme novou řadu tanků – dáváme hráčům příležitost zažít nové stroje a novou herní mechaniku. Z potenciálu polského 50TP Prototyp a CS-52 LIS mají všichni tankisté šanci odemknout nové tanky a porazit své nepřátele novými vozidly. “

V následujících týdnech mají hráči možnost zažít zcela novou sestavu polských středních tanků a obohatit tak svou virtuální garáž. Od Tier V DS PZlnz přes CS 44, CS 53 a CS 59 se řada dostává až na úroveň X CS63 s jedinečnou plynovou turbínou, která umožňuje hráčům zapnout masivní zrychlení a zvýšení rychlosti pro taktické manévry.

Více informací naleznete zde: https://console.worldoftanks.com

O World of Tanks Console 

World of Tanks Console je týmová masivně multiplayerová online akční hra věnovaná bitvám s obrněnými tanky. Hráči se ponoří do nelítostného tankového boje 15 proti 15 s oponenty z celého světa, vybojují si ho na více než 90 různých mapách a převezmou velení nad svým preferovaným vozidlem z více než 740 tanků z 11 různých národů.

World of Tanks Console hraje více než 20 milionů hráčů po celém světě a je k dispozici na PlayStation®4 & 5 a na Xbox One, Xbox Series S & X. World of Tanks Console si můžete zdarma stáhnout ze všech účtů PlayStation Network a Xbox Live s ohromujícím rozlišením 4K a podporou HDR na PlayStation®4 Pro, PlayStation 5, Xbox One X, Xbox Series S a Xbox Series X.

Oficiální web: http://console.worldoftanks.com

O Wargamingu 

Wargaming je oceňovaný vývojář a vydavatel online her se sídlem v Nikósii na Kypru. Wargaming, který funguje od roku 1998, se stal jedním z lídrů v herním průmyslu s 5500 zaměstnanci a kancelářemi po celém světě. Více než 200 milionů hráčů si užívá tituly Wargamingu na všech hlavních herních platformách. Mezi jejich vlajkové produkty patří velmi populární free-to-play hit World of Tanks a strategická námořní akční hra World of Warships. Pražská pobočka Wargamingu byla otevřena v roce 2017. Na konci roku 2020 měla již více než 200 zaměstnanců.