Lidl zahájil stavbu nové prodejny ve Štětí

Společnost Lidl zahájila 15. března stavbu nové prodejny ve Štětí. Prodejna o prodejní ploše přes 1100 m2 nabídne zákazníkům komfortní nakupování od začátku až do konce. Současně zaujme moderním architektonickým pojetím a velkoryse pojatým vnitřním prostorem s dostatkem denního světla. Otevření nové prodejny v Ústeckém kraji je plánováno již na podzim tohoto roku.

Prodejna ve městě Štětí přinese zákazníkům velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Součástí bude také pekárna, díky které návštěvníci v nabídce naleznou dostatek vždy čerstvého pečiva.

 „Pro zákazníky bude k dispozici také prostorné parkoviště o kapacitě 103 parkovacích míst, které bude vybaveno místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Vyčleněna tu budou i parkovací místa pro rodiny s dětmi,“ dodává mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler. V současnosti se počítá také s nabíjecí stanicí pro elektromobily. Samozřejmostí bude i Wi-Fi připojení zdarma či možnost zakoupení lahodné kávy z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl. 

Výstavba nově budovy je spojena i s její ekologickou šetrností. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií. K osvětlení interiéru prodejny i parkoviště bude využito úsporné LED osvětlení. 

Termín otevření nové prodejny je naplánován na podzim tohoto roku. 

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 264 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem