BCV solutions: IAM Appliance? Rychlé nasazení, snadný provoz i dlouhodobá udržitelnost

Firmy mají zájem o identity a access management. Chtějí usnadnit nasazení. Často však mají obavy z dlouhých projektů a nových softwarů. Proto společnost BCV solutions pořádá webinář. 

Pojem Appliance? Dle odborníků z BCV solutions se jedná o moderní přístup pro doručování softwaru. Díky appliance zájemce získá ALL-in-one řešení, které může spustit přímo u něj anebo v cloudu. V případě appliance ho nečekají žádné obsáhlé a složité instalace a díky modernímu přístupu může mít veškerý software. 

Další výhoda appliance spočívá v tom, že se velmi snadno provozuje a je napojena k vydavateli pro automatické aktualizace všech softwarů. Jednotlivec ani firma tak nemusí řešit údržbu a zároveň mají zajištěnou i dlouhodobou udržitelnost nasazeného řešení. Samozřejmostí je upgrade, pro který je nutné jen minimum zásahů. 

Proto společnost BCV solutions pořádá webinář pro veřejnost, na kterém se lze dozvědět, jaké možnosti v současnosti nabízí appliance BCV identity a access manager platform (BCV IAM platform). 

Webinář proběhne 25.3.2021 od 14:00 do 15:30. Registrovat je možné zde: https://blog.bcvsolutions.eu/webinar-bcv-appliance-aneb-all-in-one-reseni/.

IAM přínosy v bodech

  1. Automatizuje rutinní procesy správy identit. Ulevuje administrátorům od rutinních procesů. 
  2. Centralizuje systémy pod jedinou správu – získáte přehled o přístupech v systémech. Identifikuje osobu napříč systémy.
  3. Delegujte správu účtů na business vlastníky. Tj. například nadřízení žádají a schvalují přístupy do CRM. Administrátoři se mají věnovat rozvoji systémů, ne schvalování, zda tam má mít žadatel daný přístup.
  4. Eviduje, audituje operace nad účty a právy. Získáte rychle podklady pro audity IT.
  5. Zvýší bezpečnost například zamezením existence mrtvých duší. Již se nestane, že pracovník po ukončení smlouvy má stále přístupy do systému a může si odnést data.
  6. Zajišťuje ověřování a přidělování práv přístupů k aplikacím. 

O BCV solutions

BCV solutions je expert na správu účtů v IT. Pomáhá organizacím zlepšit správu účtů včetně jejich práv a k tomu využívá vlastní řešení ChechIdM https://www.czechidm.com/. K produktu jsou pravidelně programovány další funkce a vlastnosti.  CzechIdM spravuje organizacím přes 5 milionů účtů v České republice. CzechIdm šetří čas a peníze. BCV solutions je ryze česká společnost působící od roku 2008. Více informací získáte na webu https://www.bcvsolutions.eu/.