Cisco Webex je oficiálním partnerem pro týmovou spolupráci stáje formule 1 McLaren

Praha, 17. březnaa 2021 – Automobilová závodní stáj McLaren Racing oznámila, že uzavřela nové víceleté partnerství s Cisco Webex jako oficiálním partnerem pro spolupráci týmu formule 1 McLaren. Cisco Webex se stane nedílnou součástí každodenních aktivit stáje McLaren, zefektivní spolupráci tohoto týmu ve všech oblastech a poskytne exkluzivní pohled do zákulisí stáje formule 1 McLaren prostřednictvím platformy SlipStream.

Společnost Cisco spojuje síly se stájí McLaren Racing, aby jí pomohla vyhovět potřebám fanoušků, partnerů i samotných pilotů v souvislosti s posunem k hybridnímu sportu. Platforma Cisco Webex se proto stane nedílnou součástí každodenních aktivit stáje McLaren a zefektivní všechny aspekty spolupráce tohoto týmu na jakémkoli místě na světě. Soubor cloudových nástrojů Cisco Webex umožní stáji McLaren překonat bariéry dané zeměpisnou vzdáleností a nabídnout virtuální zkušenosti, které fanoušky a partnery více sblíží s jejím týmem.

Od roku 2021 bude Cisco Webex pro McLaren dodávat obsah pro partnery do živé streamovací služby SlipStream a nabízet exkluzivní pohled do zákulisí stáje formule 1, včetně okamžitého překladu komunikace do různých jazyků. McLaren začal zkušebně využívat tuto průkopnickou živou streamovací platformu loni v létě a jejím prostřednictvím nabízí partnerům a hostům lepší přístup k týmu z libovolného místa na světě a kvalitnější zážitek, než je návštěva závodů, kde se vozy prakticky jenom míhají kolem.

„Dnes si inovátoři jako McLaren více než jindy uvědomují důležitost využití špičkových technologií ke komunikaci se svým publikem bez ohledu na místo a vzdálenost. Těší nás, že můžeme spojit síly se stájí McLaren a pomoci jí nabídnout bezkonkurenční pohlcující zážitky svým fanouškům, partnerům i závodníkům v souvislosti s posunem k hybridnímu sportu – na okruhu i mimo něj,“ řekl Jeetu Patel, viceprezident a generální ředitel divize bezpečnosti a aplikací společnosti Cisco.

„Z partnerství máme nesmírnou radost a vítáme Cisco Webex v našem týmu. Schopnost komunikovat s lidmi z celého světa nikdy nebyla důležitější. Spolupráce s Cisco Webex nám pomůže přiblížit náš tým fanouškům a partnerům,“ řekl Mark Waller, obchodní ředitel stáje McLaren Racing.

O McLaren Racing

Stáj McLaren Racing založil v roce 1963 novozélandský automobilový závodník Bruce McLaren. Tým se zúčastnil svého prvního závodu formule 1 v roce 1966 a od té doby zvítězil ve 20 světových šampionátech, získal více než 180 velkých cen formule 1, na první pokus vyhrál vytrvalostní 24hodinovku v Le Mans a třikrát dálkový závod Indianapolis 500. 

Další zdroje:

  • Veškeré tiskové zprávy společnosti Cisco můžete sledovat na Facebooku a LinkedInu pod hashtagem #CiscoCZPress.

O Cisco Systems 

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým technologickým lídrem, který již od roku 1984 pomáhá tomu, aby fungoval internet. Naši zaměstnanci, produkty a partneři pomáhají lidem navazovat bezpečná spojení a již dnes využívat digitální příležitosti zítřka. Další informace naleznete na newsroom.cisco.com nebo nás sledujte na Twitteru na @Cisco.