Prodejna Lidl v Benátkách nad Jizerou otevírá již v pondělí

Společnost Lidl otevírá v pondělí 22. března novou prodejnu v Benátkách nad Jizerou. Zákazníci ji naleznou v ulici Bratří Bendů. Současně se vznikem prodejny došlo k vybudování nové okružní křižovatky, která zákazníkům usnadní cesLidltu za nákupy. Návštěvníky čeká na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 široký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, pečiva či mléčných výrobků. První den otevření je navíc spojen s podporou Mateřské školy města Benátky nad Jizerou.

Nová prodejna Lidl v Benátkách nad Jizerou nabídne zákazníkům komfortní nakupování po celou dobu jejich návštěvy. Návštěvníci jistě také ocení široké uličky a pokladny s velkým odkládacím prostorem. Nedílnou součástí prodejny je pekárna, díky které návštěvníci v sortimentu naleznou čerstvé pečivo. Samozřejmě nebudou chybět velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin a mléčných výrobků. 

„Areál nové prodejny nabízí kapacitu 129 parkovacích míst. Pro zvýšení pohodlí zákazníků je parkoviště vybaveno závorovým systémem a parkovací místa rozšířena z obvyklých 2,5 na 2,7 metru. Speciálně vyčleněná místa naleznou také rodiny s dětmi. Pro majitele elektromobilů bude k dispozici rychlonabíjecí stanice,“ doplňuje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler. Zákazníci mohou využít také WIFI připojení zdarma či si zakoupit kávu s sebou z kávovarů vyrobených pro prodejny Lidl. 

První den otevření nové prodejny je navíc spojen s podporou Mateřské školy města Benátky nad Jizerou. V pondělí ji mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl školce daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za vybrané peníze mateřská škola nakoupí herní prvky pro děti. 

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. 

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 265 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem