Vydělávejte pohybem! Pilulka Fit odměňuje za pravidelný pohyb.

Pilulka.cz rozšířila funkce své mobilní aplikace, kterou spustila již v roce 2017 jako první lékárna v ČR. Prostřednictvím služby Pilulka Fit si mohou zákazníci vydělat peníze na nákupy na Pilulce. Kdo se hýbe, ušetří.

„V Pilulce věříme, že pravidelný pohyb a preventivní péče o tělo jsou základní pilíře zdraví. V naší aplikaci jsme je spojili a odměňujeme zákazníky za pravidelný pohyb. Ti si pak mohou koupit výhodněji 40 tisíc dalších produktů pro péči o zdraví,“ říká Tomáš Záruba, ředitel produktu.

Prostřednictvím Pilulka Fit mají zákazníci možnost zapojit se do některé z týdenních krokových či cyklistických výzev, které naleznou v Pilulka aplikaci. Cílem je nachodit co nejvíce kroků nebo ujet co nejvíce kilometrů na kole, a přitom porazit největší počet lidí, kteří jsou do výzvy zapojeni společně s nimi. Všichni, kteří výzvu úspěšně dokončí, budou odměněni slevovými kredity, které uplatní při nákupu na Pilulka.cz. Zákazník, který výzvu vyhraje, získá kredity v hodnotě 500 Kč. 

Pro ověřování sportovních výkonů využívá aplikace data z iOS aplikace Zdraví nebo z Android aplikace Google Fit. Zákazník tedy může používat jakoukoliv aplikaci na měření kroků nebo naběhaných kilometrů, která spolupracuje s aplikací Zdraví.

Společnost se dlouhodobě snaží o edukaci svých zákazníků v oblasti péče o zdraví. „V únoru letošního roku jsme spustili cvičebně-edukační speciál o zdravém životním stylu a hubnutí, jehož součástí jsou například online lekce cvičení zdarma,“ dodává Záruba.

Mobilní aplikace Pilulky, která je nejlépe uživatelsky hodnocenou lékárenskou aplikací v ČR, nabízí zákazníkům řadu benefitů. Zákazníci mohou během doručení objednávky Pilulka Autem sledovat přesnou polohu řidiče na mapě a vidět, kdy přesně jejich zásilka dorazí. Díky službě eRecept si mohou zákazníci rezervovat své eRecepty, a to i s donáškou domů. V rámci své aplikace nabídla Pilulka jako první e-shop v ČR platbu Apple Pay.

Pilulka Lékárny a.s. je technologická firma, která od roku 2013 působí na českém, slovenském a rumunském trhu. Společnost založili bratři Kasové, kteří jsou považováni za jedny se zakladatelů tuzemské e-commerce scény. Pilulka je nejen provozovatel sítě kamenných lékáren a největší zásilkové lékárny v ČR Pilulka.cz, ale zejména technologická firma operující na trhu zdravotnictví a všeho týkajícího se péče o zdraví. Nad těmito zákaznickými potřebami staví Pilulka platformu, která propojuje výrobce, distributory, služby, logistiku a veškeré informace, které se kolem tohoto oboru točí. Cílem Pilulky je být lídrem v oboru a určovat nové trendy lékárenství 21. století.