Rozvážková služba Bolt Food vyráží do ulic Brna a Ostravy

Do Brna a Ostravy přichází služba doručování jídla Bolt Food. V zelené termotašce veze zákazníkům dopravu zdarma a vysoké slevy v prvních týdnech provozu, zatímco restauratérům i kurýrům nabízí mimořádně výhodné podmínky spolupráce.

Ve středu 24. března rozšiřuje platforma Bolt svoji službu doručování jídla z restaurací a potravin z obchodů do Brna a Ostravy. V rámci dvoutýdenní promo akce láká obyvatele obou měst na dopravu zdarma do vzdálenosti 3 kilometrů a slevu ve výši 30 procent na jídlo ze všech restaurací. Patří mezi ně řetězce jako KFC nebo Burger King i místní podniky, jejichž řada se bude stále rozšiřovat stejně, jako počet obchodů s potravinami obsluhovaných službou Bolt Food. 

Přes aplikaci dostupnou na Google Play i App Store si lze objednávat od 9.00 do 23.00 hodin v okruhu 8 km od restaurace nebo obchodu. Jídlo je navíc možné nechat si doručit bezkontaktně. Zjednodušeně řečeno si kurýr v restauraci nechá balíček vložit do termotašky, ze které si jej zákazník sám vybere. Tašky jsou samozřejmě kurýry pravidelně dezinfikovány, což zaručuje nejvyšší možnou míru bezpečnosti s ohledem na probíhající pandemii.

„Jsme rádi, že službu rozvozu jídla rozšiřujeme do dalších dvou měst v České republice. Brno se zároveň stává prvním městem u nás, kde nabízíme kompletní škálu našich služeb. Tedy taxíky Bolt a od nynějška také elektrokola, koloběžky a také doručování jídla a potravin. Toto prvenství ovšem Brnu dlouho nevydrží, službu Bolt Food totiž letos plánujeme rozšířit do řady dalších českých a moravských měst. V souladu s našim cílem, umožnit lidem jednoduše objednávat jídlo z pohodlí domova,” říká Marek Maxa, manažer Bolt Food pro Českou republiku.

Bolt Food umožňuje restauracím jednoduše a bez velkého úsilí získat nové zákazníky, často z řad stávajících uživatelů jiných služeb platformy Bolt. Efektivní systém objednávání jídel přes aplikaci Bolt Food přitom restaurace nijak nezavazuje, například k minimálnímu počtu objednávek. 

Brněnské a ostravské restaurace i zájemci o práci kurýra se mohou do aplikace Bolt Food registrovat na food.bolt.eu.

O Boltu

Bolt je přední evropská přepravní platforma, jejímž cílem je zajistit, aby doprava ve městech byla ještě dostupnější, pohodlnější a udržitelnější. Bolt má více než 50 milionů uživatelů ve více než 40 zemích v Evropě a Africe. V současné chvíli nabízí jak přepravu auty, tak řešení z oblasti mikromobility (elektrické koloběžky a kola) a rovněž dovoz jídla nebo doručování balíčků. Společnost se v ekologickém programu nazvaném Green Plan zavázala k úplné kompenzaci emisí vzniklých při přepravě skrze aplikaci Bolt v Evropě, což přispívá ke snížení dopadu podnikání společnosti na životní prostředí.

Označeno tagem