Electro World opět rozjíždí akci Slevové šílenství

Česká republika, Praha – 13. dubna 2021 – Společnost Electro World od čtvrtka 15. do neděle 18.  dubna 2021 pořádá akci s názvem Slevové šílenství, v jejímž rámci přinese skutečně zajímavé a neopakovatelné nabídky. Jedná se o jarní verzi úspěšné akce z loňského podzimu. Za čtyři zářijové dny tehdy Electro World rozdal mezi svými zákazníky 20 tisíc slev ve výši téměř 15 milionů korun.

Sleva pro každého

Tentokrát si Electro World nachystal pro každého něco. Pokud sháníte elektro za výhodnou cenu, rozhodně se vyplatí projít si e-shop společnosti a vybrat si ten správný produkt pro sebe. Výběr vám ulehčí následující přehled, i když ten rozhodně není vyčerpávající.

Na výběr bude mnoho slev a mezi nejlákavější budou zajisté patřit tyto: 

  • 30 % sleva na myši, klávesnice a headsety (kromě produktů Apple)
  • 20 % sleva na velké domácí spotřebiče a televize LG NanoCell a OLED
  • 20 % sleva na značky Whirlpool, Bosch, Siemens, Candy, Gorenje Amica a Concept
  • 12 % sleva na tablety s Androidem
  • 20 % sleva na dílnu a zahradu Bosch, Fieldmann, Black&Decker a Graphite
  • 13 % sleva na chytré hodinky, náramky a navigace

To ale není vše, další slevy se pro zákazníky ještě připravují a budou odhaleny až 15. 4. Sleva platí vždy z koncové MOC ceny, a to vždy, včetně zlevněných a akčních nabídek.

Veškeré slevové kódy pro jednotlivé kategorie najdete pěkně na jednom místě přímo v e-shopu Electro Worldu. Není třeba vystřihávat žádné slevové kupony z časopisů ani stahovat si další aplikace do mobilu. Prostě si vyberete, co potřebujete, a zadáte kód v košíku. Prostě a jednoduše.

Pohodlný nákup s 39 výdejními místy

Akce Slevové šílenství, která startuje už 15. dubna, bude využívat jak všech stávajících prodejen Electro World, tak i nově 20 bývalých poboček sítě K+B Expert, kterou Electro World oficiálně převzal k 1.4., Celkem tak bude k dispozici 39 výdejních míst po celé ČR.

Bližší informace k celé akci najdete na webu https://www.electroworld.cz/slevove-silenstvi.

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.