Otevírací doba supermarketů BILLA během květnových svátků

  • Na Svátek práce, tedy 1. 5., ponechává BILLA své supermarkety otevřené, zákazníci tak budou moci nakupovat standardně, jak jsou zvyklí
  • Na Den vítězství, tedy 8. 5., pak BILLA své prodejny uzavře, až na prodejnu na Hl. nádraží v Praze. Prodejna BILLA na Letišti Václava Havla zůstane zavřená
  • Informace o otevírací době jsou uvedeny i na webových stránkách  www.billa.cz

Během prvního květnového svátku si budou moct zákazníci BILLY nakoupit dle běžné otevírací doby, 8. května se prodejny BILLA uzavřou, až na prodejnu na Hlavním nádraží v Praze. Otevřeny zůstanou také čerpací stanice Shell s konceptem BILLA stop & shop, jež budou otevřeny stejně jako všechny ostatní čerpací stanice Shell. Informace o otevírací době zákazníci naleznou na webových stránkách www.billa.cz.  

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši přes 34 mld. Kč (2019), s 241 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA Naše bio, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy či Clever. 

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků. 

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených. 

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorf provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy. 
Více informací na: http://www.billa.cz