AVM představuje FRITZ!Repeater 6000 podporující tri-band Wi-Fi 6

Německá společnost  AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, WLAN, hlas, video a IPTV. 

Produkty AVM nabízejí rovněž možnost vytvořit lokální bezdrátovou síť pro sdílení připojení k Internetu a přenos multimédií. Pokud má taková síť pokrýt větší prostor, je třeba zvýšit dosah Wi-Fi signálu. K tomu lze efektivně využít některé ze zařízení řady AVM FRITZ!WLAN Repeater. 

AVM ve svých produktech kombinuje nejmodernější soudobé technologie pro rychlý Internet a poskytuje tak uživatelům značnou variabilitu vysokorychlostního Internetového připojení v rámci tzv. mesh sítí. To se týká především efektivního využití různých variant Wi-Fi.

Na jaře tohoto toku přestavila společnost AVM nový model FRITZ!Repeater 6000, který využívá veškerý dosavadní pokrok v oblasti lokálních Wi-Fi sítí. Zařízení podporuje 4 x 4 tri-band Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax) a pro dokonalé pokrytí je vybaveno celkem dvanácti anténami. Umožňuje tak přenášet data rychlostmi 2400 Mbit/s + 2400 Mbit/s na 5 GHz (4 x 4) a 1200 Mbit/s na 2.4 GHz (4 x 4). To znamená celkovou přenosovou kapacitu až 6 Gbit/s. 

Bezpečnost bezdrátového připojení zajišťuje nový standard WPA3 a inteligentní Mesh Wi-Fi umožňuje efektivně připojit celou řadu zařízení, včetně Smart TV a herních konzolí. Pro větší flexibilitu jsou navíc k dispozici dva Ethernet porty s rychlostí 2.5 Gbit/s a 1 Gbit/s.

Již tradiční výhodou všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm