Genesis otevírá oficiální obchod v EU!

Od nynějška si můžete koupit příslušenství Genesis v oficiálním obchodě! Výrobce uvádí, že produkty odesílá do 48 hodin a poskytuje řadu akčních nabídek. 

Příslušenství Genesis bylo až doteď prodáváno různými místními prodejci. Nyní si mohou zákazníci z EU vybírat z celého portfolia produktů vše je pohromadě na jednom místě. Pokud jde o logistiku, vybral si výrobce jako centrum Polsko, odkud bude zasílat lokální a mezinárodní objednávky do členských států.

Kromě kompletního portfolia výrobce mohou zákazníci využívat různé akční nabídky. Mohou nakupovat produkty za nižší cenu nebo využívat dopravu zdarma. Dodávky mimo Polsko bude zajišťovat společnost FedEx. 

Obchod Genesis umožňuje klientům platit v eurech. Platby lze realizovat předem prostřednictvím PayU (v Polsku) nebo Stripe (v ostatních zemích).

Všichni zájemci se mohou na nabídku Genesis podívat právě nyní. Obchod je přístupný prostřednictvím lokálních webů Genesis zde: https://genesis-zone.com

O značce Genesis

Značka herního vybavení Genesis byla uvedena na trh v roce 2011. Od samého počátku své existence dodává příslušenství pro hráče na všech úrovních – od počítačových myší a podložek pod myš přes sluchátka nejrůznějších typů, herní klávesnice, konzole a herní židle až po jedinečné vybavení pro fanoušky značky Genesis jako takové. Genesis je rovněž oficiálním sponzorem týmu Romagna, jednoho z předních týmů v Dota2, a rovněž CS:GO: XPC a Team Genesis. 

www.genesis-zone.com