Nový moto g20 – aby vám neunikla žádná vzpomínka

Společnost Motorola dnes představuje nový špičkový telefon moto g20 vybavený pokročilým systémem čtyř fotoaparátů, displejem o rozlišení HD+ s obnovovací frekvencí 90 Hz a baterií s mimořádně dlouhou výdrží. Hledáte spolehlivý výkon a možnost pořídit skvělé fotografie v každé situaci? Nyní můžete.

Systém čtyř fotoaparátů, kterým je telefon moto g20 vybavený, pomáhá zachytit ostřejší fotografie i při slabém světle a zářivé noční záběry. Můžete tedy fotografovat za jakéhokoli světla, nemluvě o působivých portrétech s příjemně rozostřeným pozadím nebo mimořádně detailních záběrech zblízka na profesionální úrovni. Hlavní snímač o rozlišení 48 MP1 využívá technologii Quad Pixel, která zajišťuje čtyřnásobně lepší citlivost při slabém světle a zajišťuje, že vaše snímky budou ostré a zářivé i ve tmě. S širokoúhlým objektivem s extrémně krátkou ohniskovou vzdáleností se do záběru vejde 4x více – to je ideální pro fotografování krajiny. Samostatný fotoaparát Macro Vision umožňuje pořizovat mimořádně detailní snímky z velmi krátké vzdálenosti. Díky snímači hloubky ostrosti, který automaticky rozmazává pozadí, můžete běžné fotografie přeměnit na profesionálně vypadající fotografie. Navíc můžete díky přednímu 13MP fotoaparátu posunout svá selfie na novou úroveň. Vysoce světelný objektiv propouští dostatek světla ve dne i v noci, aby vaše autoportréty byly vždy dokonale čisté a prokreslené.

Před nahráním na Instagram si můžete své nejlepší fotografické úlovky prohlédnout na skvělém 6,5” HD+ displeji Max Vision. Ten nabízí širokoúhlý obraz s poměrem stran 20:9 a díky obnovovací frekvenci 90 Hz je na něm posouvání zcela hladké s menším zpožděním.

S moto g20 získáte na jedno nabití výkon na více než dva dny s obrovskou 5 000 mAh baterií2. Ať už streamujete hudbu, sledujete videa nebo hrajete své oblíbené hry, můžete si užít celý víkend plný zábavy, aniž jste ho museli nabíjet. S moto g20 máte svobodu žít svůj život naplno bez obav o výdrž baterie.

moto g20 poskytuje potřebný výpočetní výkon z přizpůsobeného osmijádrového procesoru, který nabízí o 38 % lepší grafický výkon³. Nárůstu výkonu si všimnete při hraní her, sledování filmů nebo natáčení videa, to vše bez nadměrné zátěže baterie díky 4 GB RAM nejnovější generace. Interní úložiště o kapacitě 64 GB4 poskytuje dostatek prostoru pro všechny vaše soubory. Pokud vám to nebude stačit, můžete úložiště rozšířit až o 1 TB pomocí paměťové karty microSD.5

Užívejte si zcela hladký běh veškerého softwaru pokaždé, když vezmete telefon do ruky. Android 11 je optimalizovaný pro váš způsob užívání telefonu – je intuitivnější, bezpečnější a osobnější. Nová verze operačního systému od Google nabízí lepší správu konverzací a zpráv v aplikacích, zdokonalenou kontrolu nad připojenými zařízeními a širší možnosti ochrany soukromí. Android 11 také fanouškům Moto přináší lepší funkce pro usnadnění přístupu, včetně rychlejšího a snáze použitelného hlasového asistenta a asistentem podporovaných zkratek.

moto g20 nabízí zcela nový zážitek – úchvatné snímky za všech situací, chytřejší a výkonnější procesor pro lepší výkon, více prostoru pro uložení toho, co je pro vás důležité, a větší baterii, která vám poskytne energii během dne.

Dostupnost

moto g20 bude v České republice dostupný od 7. května 2021 za doporučenou maloobchodní cenu 4199 Kč.

Další fotografie moto g20 najdete ZDE.

Právní vyloučení odpovědnosti

Některé funkce, funkcionality a specifikace mohou záviset na síti a podléhat dodatečným podmínkám a změnám. Vše se může měnit bez předchozího upozornění. MOTOROLA, logo se stylizovaným M, MOTO a soubor značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Google a Android jsou ochranné známky společnosti Google LLC. microSD je ochranná známka společnosti SD-3C, LLC. Ostatní ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků. ©2021 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena. 

1 48MP senzor spojuje 4 obrazové body do 1, takže efektivní rozlišení snímků je 12 MP.

2 Údaje o výdrži baterie jsou přibližné a vychází z průměrných hodnot získaných při testech na různorodém vzorku uživatelských profilů (včetně různé doby užívání a nečinnosti) za optimálních provozních podmínek. Skutečná výdrž baterie se bude lišit v závislosti na mnoha faktorech, včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobu užívání.

3 Srovnání výkonu grafické jednotky mezi procesorem UNISOC T700 speciálně navrženým pro značku Motorola a UNISOC T610


4 Kapacita úložiště dostupná pro uživatele je menší kvůli předinstalovanému softwaru, operačnímu systému a dalším funkcím a může se bez upozornění měnit vlivem aktualizací softwaru.

5 Podporuje paměťové karty microSD o kapacitě až 1 TB, karty se prodávají samostatně. Obsah s nastavenou ochranou duševního vlastnictví (DRM) nemusí být možné přenést na paměťovou kartu.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupená holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 63 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzívnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro milióny zákazníků z celého světa. Pro získání dalších informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.