Nová Red Hat OpenShift Platform Plus pomůže firmám osvojit si DevSecOps v celém rozsahu hybridního cloudu

 • Nová edice přední platformy Kubernetes, určená k integraci nových úrovní zabezpečení a spravovatelnosti, má pomoci zrychlit a zjednodušit DevSecOps
 • S Red Hat OpenShift Platform Plus nyní Red Hat nabízí kompletní balíček Kubernetes

Praha, 29. dubna 2021 – Red Hat, Inc. (NYSE: RHT), přední světový poskytovatel řešení založených na open source technologiích, představil Red Hat OpenShift Platform Plus, novou edici přední podnikové platformy Kubernetes, která je navržena tak, aby poskytla holistické řešení, jenž zákazníkům pomůže osvojit si DevSecOps v celém rozsahu hybridního cloudu. Řešení Red Hat OpenShift Platform Plus, které nabízí kompletní sadu Kubernetes, přináší vše potřebné k sestavení, nasazení a spuštění téměř jakékoli aplikace, ať už OpenShift běží kdekoli.

Kubernetes je jedním z nejrychleji rostoucích open-source projektů, ale vyžaduje další komponenty jako je správa a vylepšené zabezpečení, aby skutečně odpovídalo potřebám podniku. Red Hat OpenShift jsou Kubernetes pro podnikové prostředí a jeho tři edice dávají zákazníkům možnost začít s úrovní schopností, která je pro ně nejvhodnější.

Red Hat OpenShift Kubernetes Engine je základní edicí platformy Red Hat OpenShift, která přináší podnikový Kubernetes na bázi Red Hat Enterprise Linux CoreOS pro bezpečnější provoz kontejnerů v hybridním cloudu. Red Hat OpenShift Container Platform přidává celou sadu vývojářských a provozních služeb a pokročilé funkce pro vývoj a modernizaci aplikací.  

Red Hat OpenShift Platform Plus staví na schopnostech platformy OpenShift Container Platform a posouvá ji o krok dále tím, že poskytuje řešení, které zahrnuje pokročilé funkce zabezpečení, funkce pro každodenní správu a globální registr kontejnerů. S Red Hat OpenShift Platform Plus mohou organizace důsledněji implementovat funkce zabezpečení a spravovat aplikace, ať se nacházejí kdekoli v otevřeném hybridním cloudu a v jakémkoli bodě životního cyklu softwaru.

Red Hat OpenShift Platform Plus rozšiřuje OpenShift spojením schopností:

 • Red Hat Advanced Cluster Security for Kubernetes, který pomáhá zabezpečit dodavatelské řetězce softwaru, infrastrukturu a úlohy.
 • Red Hat Advanced Cluster Management for Kubernetes pro kompletní přehled, správu a řízení klastrů Kubernetes v rámci hybridního a multi-cloudového prostředí.
 • Red Hat Quay na poskytování globálního, škálovatelného a bezpečnějšího registru kontejnerů. 

Dostupnost

Red Hat Advanced Cluster Security pro Kubernetes je k dispozici okamžitě. Red Hat OpenShift Platform Plus má být k dispozici ve 2. čtvrtletí roku 2021.

„Protože se Kubernetes a kontejnery používají v produkčním měřítku, potřebujeme nástroje a strategie, které budou tyto implementace řídit a zabezpečovat, aby rostly a vyvíjely se. Red Hat OpenShift Platform Plus rozšiřuje již tak silné funkce OpenShift pro poskytování lepšího zabezpečení, dohledu a správy, což organizace potřebují k tomu, aby mohly bezpečněji vytvářet, provozovat a spravovat aplikace – konzistentně a škálovatelně napříč hybridním cloudem a životním cyklem moderních aplikací,“ řekl Ashesh Badani, senior viceprezident pro cloudové platformy ve společnosti Red Hat.

Další zdroje

Jak se spojit se společností Red Hat?

 • Na oficiálním webu společnosti 
 • Z korporátních novinek                            
 • Na blogu společnosti Red Hat
 • Následováním účtu společnosti na Twitteru
 • Připojením k účtu společnosti na Facebooku
 • Sledováním kanálu společnosti na YouTube
 • Připojením k účtu společnosti na Google+
 • Sledováním účtu společnosti na LinkedInu

O společnosti Red Hat

Společnost Red Hat je přední světový poskytovatel open source softwarových řešení, který s využitím komunitního přístupu poskytuje spolehlivé a vysoce výkonné linuxové technologie, technologie pro hybridní cloud a kontejnerové a Kubernetes technologie. Brněnská pobočka Red Hat Czech s.r.o. je jedním z největších vývojových center společnosti na světě. Red Hat pomáhá zákazníkům integrovat nové a stávající IT aplikace, vyvíjet aplikace založené na cloudu, standardizovat na svém špičkovém operačním systému a automatizovat, zabezpečovat a spravovat komplexní prostředí. Vedle technologií nabízí Red Hat také vysoce oceňovanou technickou podporu, školení a konzultační služby, které z něj činí důvěryhodného poradce pro společnosti na žebříčku Fortune 500. Z pozice strategické partnera poskytovatelů cloudu, systémových integrátorů, dodavatelů aplikací, zákazníků a open source komunit Red Hat pomáhá připravit zákazníky na digitální budoucnost.