XPG podepisuje Memorandum o spolupráci se společností Nidec Servo Corporation

Partnerství s cílem přinést hráčům a počítačovým nadšencům herní produkty s nejmodernějšími technologiemi chlazení

Tchaj-pej, Tchaj-wan – 29. dubna 2021 – Značka XPG, poskytovatel počítačových sestav, komponent a periferií pro hráče, nadšence do eSports a technologií, dnes oznámila, že podepsala Memorandum o spolupráci (MOU) se společností Nidec Servo Corporation o využívání ventilátorů Nidec Servo GentleTyphoon v produktech XPG. Ventilátory Nidec Servo GentleTyphoon budou osazeny uvnitř různých budoucích produktů XPG, aby uživatelům nabídly vynikající chlazení. V současné době jsou již základem ventilátoru XPG VENTO PRO 120 PWM.

„Společnost Nidec Servo je nadšená, že bude rozvíjet své partnerství se značkou XPG, aby poskytla špičkové technologie chlazení ještě většímu množství hráčů a počítačových nadšenců po celém světě,“ řekl Masayuki Mohri, prezident a generální ředitel společnosti Nidec Servo. „Těšíme se na posílení naší spolupráce a na kombinaci našich kompetencí v oblasti herních produktů a designu motorů i ventilátorů, jak jsme to udělali s VENTO PRO 120 PWM, abychom mohli poskytovat herní produkty s výjimečnými schopnostmi chlazení.“ 

XPG VENTO PRO PWM 120 vychází z konstrukce ventilátoru GentleTyphoon od společnosti Nidec Servo a poskytuje vysoký statický tlak, který táhne vzduch ventilátorem a nutí jej cirkulovat uvnitř počítače, i když proudění vzduchu něco brání. VENTO PRO 120 PWM má vysoký statický tlak až 3,15 mm H₂O a může produkovat proudění vzduchu až 75 CFM, což z něj činí ideální ventilátor pro přívod nebo odvod vzduchu, který doplňuje systémy vodního chlazení.

„Ventilátory Nidec Servo GentleTyphoon jsou v oboru dobře známé a hráči i ostatní si je oblíbili pro jejich vynikající chladicí výkon,“ řekl Alex Yin, vedoucí oddělení gamingu a generální ředitel XPG. „Pro nás v XPG je partnerství se společností Nidec Servo dalším krokem k rozvoji produktů pro hráče na té nejvyšší úrovni. 

Více o XPG VENTO PRO 120 PWM najdete na: https://xpg.com/en/xpg/691

###

O XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR

Značka XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) byla vytvořena společností ADATA za účelem poskytování vysoce výkonných produktů hráčům, profesionálům v oblasti eSports a technologickým nadšencům. Odhodlali jsme se k vývoji produktů, které poskytují extrémní výkon, a proto úzce spolupracujeme s komunitou her a eSports, abychom získali přehled o skutečných potřebách uživatelů. Poskytujeme celou řadu produktů od sestav, komponent, periferií až po různá zařízení a vytváříme je s ohledem na nejvyšší standardy stability, spolehlivosti a výkonu. Vyvíjíme také produkty s naprosto skvělým designem, které nám vynesly několik prestižních mezinárodních ocenění, jako jsou iF Design a Good Design. Kromě produktů hrajeme aktivní roli při sponzorování a podpoře eSports akcí a týmů po celém světě, abychom realizovali extrémní herní zážitky na nejvyšších úrovních.

O společnosti Nidec Servo

Nidec Servo je jednou z dceřiných společností světové jedničky v oboru výrobce malých a vzácných motorů Nidec. Jako technologicky orientovaná společnost, která je součástí společnosti Nidec, vyvíjíme a dodáváme hybridní krokový motor a ventilátor. Vyrábíme 3 miliony jednotek měsíčně. Všechny naše produkty jsou vyvíjeny na základě potřeb a požadavků zákazníků, navíc jsme přidali vlastní technologie a know-how. Elektrické technologie, mechanické technologie pro navrhování konstrukcí, elektrické technologie pro navrhování řídicích systémů a software – sjednocujeme tyto technologie a poskytujeme našim zákazníkům naši přidanou hodnotu.