ADATA slaví 20. výročí

Společnost ADATA bude u příležitosti kulatého výročí rozdávat hodnotné ceny

Tchaj-pej, Tchaj-wan – 4. května 2021 – Společnost ADATA Technology (tchajwanská burza cenných papírů: 3260.TWO), výrobce vysoce výkonných modulů DRAM, produktů NAND Flash, mobilního příslušenství, herních produktů, elektrických pohonných jednotek a průmyslových řešení, vyhlásila online akci “ADATA  20. výročí – inovujte s námi”. Akce, kterou společnost ADATA pořádá u příležitosti svých dvacátých narozenin, potrvá do 30. července 2021 a hraje se v ní o ceny v hodnotě 50 000 USD.

„Po dvaceti letech je dnes ADATA díky podpoře našich zaměstnanců, partnerů a zákazníků jedním z předních světových dodavatelů pamětí DRAM a pevných disků a my doufáme, že touto zábavnou online akcí jim vyjádříme své uznání,“ řekl Simon Chen, spoluzakladatel a předseda představenstva společnosti ADATA Technology. „Těšíme se na to, co přinesou další dvě desetiletí, kdy budeme pokračovat v inovacích a přinášet lidem na celém světě nejnovější technologie.“

Společnost ADATA srdečně zve zájemce k návštěvě webových stránek akce (https://event.adata.com/ADATA20thanniversary/), kde se podrobně seznámí s inovacemi a průlomovými objevy společnosti ADATA za poslední dvě desetiletí. Návštěvníci pak mohou vyplnit kvíz, zúčastnit se zábavné hry a získat tak šanci vyhrát jednu z mnoha cen, včetně klávesnice XPG Gold, iPhonu 12, fénů a čističek vzduchu Dyson a řady dalších produktů ADATA a XPG. Výherci budou losováni každý měsíc.

Online akce “ADATA 20. výročí – inovujte s námi” je jednou z mnoha aktivit, které ADATA v roce 2021 pořádá na oslavu svých narozenin. Zůstaňte naladěni na další akce k 20. výročí společnosti ADATA. 

###

O společnosti ADATA – inovace budoucnosti ADATA Technology je druhým největším světovým dodavatelem pamětí DRAM a značkových SSD disků, patří mezi 25 předních mezinárodních tchajwanských značek a je vlastníkem více než 500 patentů souvisejících s paměťmi. Mezi hlavní sortiment vyráběný společností ADATA patří paměťové moduly, USB flash disky, paměťové karty, SSD disky a přenosné pevné disky. Se závazkem přinášení inovace, kvality a výkonu si produkty ADATA záskaly mezinárodní uznání a ocenění, včetně iF Design, Red Dot Design, CES Innovation, Good Design, COMPUTEX Best Choice a Taiwan Excellence. ADATA je rovněž oceňována za svou oddanost korporátní sociální odpovědnosti, včetně cen Best Companies to Work for in Asia a Asia Responsible Enterprise Award. Maskotem značky ADATA je kolibřík symbolizující její agilitu v oblasti inovace a zlepšování života lidí prostřednictvím technologie. Více informací najdete na www.adata.com